Układanka magnetyczna Ciało człowieka, Janod

J05491

Nowy produkt

Układanka magnetyczna Ciało Człowieka to międzynarodowy bestseller! Ta zabawka  posługując się 12 językami  (m.in. polskim,  angielskim  i hiszpańskim) opowie Twojemu dziecku jak zbudowane jest jego ciało - ze wszystkimi detalami! Edukacja, zabawa i zachęta do główkowania w jednym!

Więcej szczegółów

155,00 zł brutto

Opis

Wysokość 0,5 cm
Szerokość 26 cm
Długość 41,5 cm
Materiał twardy karton
Wiek 7-12 lat

Więcej informacji

Niepowtarzalna pomoc naukowa w formie magnetycznej układanki

Układanka magnetyczna Ciało Człowieka to układanka edukacyjna, która nauczy Twoje dziecko budowy ludzkiego ciała w 12 językach (m.in. polskim,  angielskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim). Dzięki praktycznym rozmiarom sprawdza się podczas zabawy w domu jak i w podróży, to doskonała rozrywka podczas jazdy pociągiem lub wtedy, gdy dziecko musi przeczekać chorobę w łóżku. Dzięki magnesom elementy łatwo trzymają się zestawu, są wygodne w użyciu i gwarantują dobrą zabawę. Zestaw składa się z:

  • jednej magnetycznej tablicy
  • 18 kart pomocniczych z zaznaczonymi częściami ciała w różnych językach
  • 76 elementów magnetycznych reprezentujących różne fragmenty ciała, kości, mięśnie, organy.
  • drewniany wskaźnik
  • broszura w języku polskim
  • eleganckie pudełeczko


Wymiary planszy: 26 cm x 0,5 cm x 41,5 cm. Zestaw został wykonany z materiałów wysokiej jakości, zabawka jest bezpieczna i odpowiednia dla dzieci ( poświadczają to europejskie certyfikaty EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH ).

Układanka magnetyczna: doskonała zabawka dla młodego odkrywcy

Układanka Ciało człowieka przeznaczona jest dla dzieci od 7 roku życia. Dzięki pięknym, profesjonalnym i szczegółowym rysunkom rodzic wspólnie z dzieckiem może poznawać tajemnice ludzkiego ciała. Układanka to nie tylko zabawka ale także świetnej jakości pomoc naukowa, którą dziecko będzie mogło wykorzystywać przez cały okres szkoły podstawowej ... i nie tylko.
Opisy części ciała sporządzone są w 12 językach, między innymi po polsku, angielsku, niemiecku, francusku i włosku - dzięki temu nasza układanka może służyć także jako pomoc w nauce języków.

Układanka ciało człowieka - doskonały pomysł na prezent

Dzięki eleganckiemu pudełeczku układanka sprawdzi się w roli prezentu dla dziecka. Będzie to nie tylko wyjątkowa i ciekawa zabawka ale też praktyczny element wyprawki pierwszaka... i nie tylko!  

Zestaw został wykonany z materiałów wysokiej jakości, zabawka jest bezpieczna i odpowiednia dla dzieci ( poświadczają to europejskie certyfikaty EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH ).

Produkty powiązane