Konik na biegunach drewniany STEFANEK brązowy

1607

Nowy produkt

Niepowtarzalny konik na biegunach STEFANEK. Zabawka zaprojektowana i wykonana przez polską firmę rodzinną. Dla dzieci już od 18 miesiąca życia.

Więcej szczegółów

265,00 zł brutto

Opis

Wysokość 55 cm
Szerokość 25 cm
Długość 70 cm
Masa 3,5 kg
Materiał Certyfikowana sklejka brzozowa
Wysokość siedzenia. 32 cm

Więcej informacji

Klasyczna zabawka już od 18 miesiąca życia   

Koniki na biegunach to jedne z najstarszych zabawek  w dziejach ludzkości. Skąd ta popularność? Ta nieskomplikowana w formie huśtawka sprzyja harmonijnemu rozwojowi dziecka gdyż pomaga ćwiczyć koordynację ruchową. Podczas huśtania dzieci relaksują się, uspokajają, rozładowują wypełniającą je energię. Postać konika inspiruje do przeróżnych zabaw ale pozostawia szerokie pole do działania dziecku. Innymi słowy - zabawka nie podpowiada gotowych rozwiązań co stymuluje fantazję i nie pozwala się znudzić. Tego samego dnia można bawić się w policję konną, w Indian i w waleczne Amazonki.

Na grzbiet Stefanka zapraszamy już najmłodsze dzieci, które potrafią samodzielnie stać.

Funkcjonalna i niepowtarzalna dekoracja

To co wyróżnia naszą zabawkę to prosty, elegancki projekt. Klasyczny odcień głębokiej czerwieni w połączeniu z naturalnym odcieniem brzozowego drewna przywodzi na myśl estetykę krajów skandynawskich.
 Stefanek to piękna  dekoracja pokoiku dziecka  i każdego innego pomieszczenia, gdzie nasze maluchy mogą czuć się jak u siebie.

Drewniany konik - zabawka na pokolenia

Stefanek wykonany jest z brzozowej sklejki certyfikowanej FSC. Jest to nie tylko materiał piękny i lekki  ale przede wszystkim stabilny, odporny na czynniki mechaniczne i wytrzymały.
Do wykonania konika wykorzystane zostały materiały ( w tym lakiery i  farby) bezpieczne dla dzieci, zabawka posiada oznaczenie CE oraz DIN EN 71-3 (bezpieczeństwo zabawek )  i DIN 53160 (część 1 i 2 odporność na ślinę i pot).  

Niepowtarzalny projekt naszego Stefanka pozwala na złożenie go  bez użycia kleju, śrub czy gwoździ - wszystkie elementy składają się w całość jak duże, drewniane puzzle.
Tak więc nawet samo złożenie zabawki będzie dostarczało rozrywki!
Zabawka po rozłożeniu mieści się w małym pudełku - gdy jej czas w waszej rodzinie dobiegnie końca można będzie z łatwością rozłożyć ją i przechować dla kolejnego dziecka.