Układanka kostka logiczna- kolorowa Zobacz większe

Układanka kostka logiczna- kolorowa

4340

Nowy produkt

Jedyna taka układanka! Trójwymiarowe, drewniane puzzle to wyzwanie dla dzieci już w wieku przedszkolnym. Trzeba nieźle pogłówkować by złożyć z nich kubik - to doskonały prezent dla dzieciaków, które lubią łamigłówki.

Więcej szczegółów

29,00 zł brutto

Opis

Wysokość 9 cm
Szerokość 9 cm
Długość 9 cm
Materiał bezsękowe drewno bukowe
Wiek od 3 roku

Więcej informacji

Kostka Logiczna - frajda z główkowania

  Nasza kostka logiczna to jedyna w swoim rodzaju zabawka. W jej skład wchodzi  siedem drewnianych elementów, które po odpowiednim spasowaniu tworzy sześcian o krawędzi 9cm.  Cztery elementy układanki są kolorowe ( elementy malowane są farbami ekologicznymi, które posiadają wszystkie wymagane atesty PZHiZ dla zabawek od 12-go miesiąca życia). Pozostałe trzy klocki pozostają w kolorze naturalnego drewna bukowego. Elementy wykonane są z bezsękowego drewna  pierwszej jakości, bez żadnych konserwantów. Zabawka jest w 100% bezpieczna i ekologiczna

Logiczna układanka - rozrywka wspierająca rozwój

Dzieci uwielbiają łamigłówki - zwłaszcza takie, które same podpowiadają, kiedy są prawidłowo rozwiązane. Dzięki prostocie projektu kostki logicznej dziecko z satysfakcją pozna,kiedy zadanie jest wykonane prawidłowo.

Trenowanie z kostką logiczną nie znudzi się prędko. Zagadki  z powtarzającymi się regułami i procedurami to sprawdzony sposób, w jaki dzieci mogą ćwiczyć rozpoznawanie i zapamiętywanie wzorców. Taka powtarzająca się zabawa przyniesie także wiele długofalowych  korzyści: umiejętność rozpoznawania i tworzenia wzorców jest niezbędna w matematyce, czytaniu i nauce.

 Zabawa z kostką  to:

  • trening zręczności manualnej
  • doskonalenie koordynacji oko-ręka
  • nauka cierpliwości i wytrwałości
  • ćwiczenie umiejętności matematycznych i logicznego myślenia
  • doskonała zabawa i relaks
  • ciekawy wariant trójwymiarowych puzzli

Produkty powiązane