Układanka z klocków drewniana okrągła wieża - kolorowa

12228

Nowy produkt

Ten zestaw klocków to klasyczna zabawka, która pomoże dzieciom w nauce kolorów, udoskonali ich umiejętności manualne i zapewni dużo satysfakcji. Już od 1 roku!

Więcej szczegółów

49,00 zł brutto

Opis

Wysokość 18,5 cm
Szerokość 11 cm
Długość 11 cm
Materiał certyfikowane drewno liściaste

Więcej informacji

Wieżyczka z klocków - tradycyjna, którą warto mieć

Z pozoru prosta zabawka to prawdziwy niezbędnik . Dlaczego warto podarować ją każdemu rocznemu dziecku?

  •     8 elementów pomoże dzieciom w rozwinięciu umiejętności manualnych i koordynacji ruchowej
  •     wspiera rozwój intelektualny dziecka
  •     zabawka ułatwia naukę nazw kolorów oraz doskonali percepcję
  •     prosty, estetyczny projekt czyni wieżę zabawką ponadczasową i międzypokoleniową
  •     zabawka wykonana jest z wielką dbałością o szczegóły, to rękodzielnicza dekoracja dziecięcego pokoju
  •     produkt wykonany przez rodzinną firmę z małopolski, zamawiając tę zabawkę doceniają Państwo ich twórczość i rękodzielniczą pracę


Innych zalet zabawy klockami nie trzeba wymieniać: ta najstarsza zabawka świata to jeden z synonimów dobrej, nieskrępowanej zabawy  i szczęśliwego dzieciństwa. Małe dzieci spędzając czas zanurzone w swobodnej zabawie wieloelementowymi układankami, pozwalają rozwinąć się wyobraźni przestrzennej, koncentracji a nawet udoskonalić w ten sposób mowę.

Wieża - zabawka w duchu pedagogiki Montessori

Zestaw klocków jest zabawką w pełni ekologiczną - do jego wykonania i wykończenia użyto materiałów  nietoksycznych, trwałych i bezpiecznych dla dzieci. Drewno jest naturalnym tworzywem. Według pedagogiki Montessori właśnie takie powinny być zabawki dla małych dzieci - bliskie naturze, nieprzetworzone, ekologiczne. 8 elementów stanowi ciekawą - z pozoru tylko prostą-  łamigłówkę, która zajmie każdego malucha na długo! Zabawka spełnia założenie szkoły Montessori, według której zadanie ( w tym przypadku ułożenie klocków od największego do najmniejszego)  powinno być jednoznaczne a dziecko powinno mieć możliwość samodzielnej weryfikacji, czy zadanie wykonane jest poprawnie. Tylko odpowiednie ułożenie klocków na stelażu umożliwia wykorzystanie wszystkich elementów i zwieńczenie konstrukcji kulą. Aby złożyć je prawidłowo trzeba nieco pogłówkować - dzieci uwielbiają takie wyzwania! Klocki poza stelażem układać można także w dowolne kompozycje podyktowane dziecięcą fantazją.

Rozwijająca zabawka wykonana według najwyższych standardów

Wieża jest zabawką w pełni ekologiczną - wykorzystano tu wyłącznie materiały  trwałe , ekologiczne i bezpieczne dla dzieci. Certyfikowane drewno drzew liściastych (certyfikat FSC®)  to nie tylko materiał piękny ale przede wszystkim wytrzymały. Nasze klocki wykończone są nietoksycznymi farbami i  lakierem co pozwoli zachować im żywe kolory na długo. Sprawi to, że wieżyczka zostanie nie tylko ulubioną  pierwszą zabawką ale także dekoracyjnym elementem wystroju dziecięcego pokoju.

Kolorowa wieża z okrągłych klocków - dokładny opis zestawu


Nasza zabawka zestaw na który składa się :

  •     wysoki na niemal 19cm stelaż
  •     6 kolorowych kółeczek różnych rozmiarów
  •     czerwona drewniana kula wieńcząca konstrukcję

Wymiary zabawki to 11,0 x 11,0 x 18,5 cm

Produkty powiązane