Układanka z klocków drewniana okrągła wieża - naturalna

12224

Nowy produkt


Ten zestaw klocków to klasyczna zabawka, która udoskonali umiejętności percepcyjne, manualne i zapewni dużo satysfakcji. Już od 12 miesiąca. Wieżyczka z klocków - tradycyjna zabawka, którą warto mieć.

Więcej szczegółów

49,00 zł brutto

Opis

Wysokość 18,5 cm
Szerokość 11 cm
Długość 11 cm
Materiał certyfikowane drewno liściaste
Wiek od 12 miesiąca

Więcej informacji

Z pozoru prosta zabawka to prawdziwy niezbędnik.

 Dlaczego warto podarować ją każdemu rocznemu dziecku?

  •     8 elementów pomoże dzieciom w rozwinięciu umiejętności manualnych i koordynacji ruchowej
  •     wspiera rozwój intelektualny dziecka
  •     prosty, estetyczny projekt czyni wieżę uniwersalną zabawką dla chłopców i dziewczynek
  •     zabawka wykonana jest z wielką dbałością o szczegóły, to rękodzielnicza dekoracja dziecięcego pokoju
  •     produkt wykonany przez rodzinną firmę z małopolski, zamawiając tę zabawkę doceniają Państwo ich twórczość i rękodzielniczą pracę

Ta najstarsza zabawka świata to jeden z synonimów dobrej, nieskrępowanej zabawy  i szczęśliwego dzieciństwa. Małe dzieci spędzając czas zanurzone w swobodnej zabawie wieloelementowymi układankami, pozwalają rozwinąć się wyobraźni przestrzennej, koncentracji, a nawet udoskonalić w ten sposób mowę

Wieża - zabawka z drewna w duchu pedagogiki Montessori

Zestaw klocków jest zabawką w pełni ekologiczną - do jego wykonania i wykończenia użyto materiałów  nietoksycznych, trwałych i bezpiecznych dla dzieci. Drewno jest naturalnym tworzywem. Według pedagogiki Montessori właśnie takie powinny być zabawki dla małych dzieci - bliskie naturze, nieprzetworzone, ekologiczne. 8 elementów stanowi ciekawą - z pozoru tylko prostą-  łamigłówkę, która zajmie każdego malucha na długo! Zabawka spełnia założenie szkoły Montessori, według której zadanie ( w tym przypadku ułożenie klocków od największego do najmniejszego)  powinno być jednoznaczne, a dziecko powinno mieć możliwość samodzielnej weryfikacji, czy zadanie wykonane jest poprawnie. Fakt, że klocki są jednokolorowe pozwala skupić się dziecku na ich rozmiarze. Tylko odpowiednie ułożenie klocków na stelażu umożliwia wykorzystanie wszystkich elementów i zwieńczenie konstrukcji kulą. Aby złożyć je prawidłowo trzeba nieco pogłówkować - dzieci uwielbiają takie wyzwania! Klocki poza stelażem układać można także w dowolne kompozycje podyktowane dziecięcą fantazją.

Rozwijająca układanka wykonana według najwyższych standardów

Nasza wieża jest zabawką w pełni ekologiczną - wykorzystano tu wyłącznie materiały  trwałe, ekologiczne i bezpieczne dla dzieci. Certyfikowane drewno drzew liściastych (certyfikat FSC®)   to nie tylko materiał piękny ale przede wszystkim wytrzymały. Nasze klocki wykończone są ręcznie, oszlifowane  i zabezpieczone przed wilgocią. Sprawi to, że wieżyczka zostanie w Państwa rodzinie na długo.

Kolorowa wieża z okrągłych klocków - dokładny opis zestawu

Nasza zabawka zestaw na który składa się :

  •     wysoki na niemal 19cm stelaż
  •     6 drewnianych kółeczek różnych rozmiarów w naturalnym kolorze jasnego drewna z widocznymi słojami
  •      drewniana kula wieńcząca konstrukcję
Produkty powiązane