Helikopter duży - kolorowa układanka z drewnianych klocków

12212

Nowy produkt

Ten helikopter to ręcznie malowany zestaw klocków, który pomoże dzieciom spełnić marzenia o podniebnych przygodach. Jest odpowiedni dla dziewczynek i chłopców już od 24 miesiąca.

Więcej szczegółów

125,00 zł brutto

Opis

Wysokość 21,5 cm
Szerokość 9,5 cm
Długość 43,5 cm
Materiał certyfikowane drewno liściaste
Wiek od 2 lat

Więcej informacji

Helikopter - niezwykła zabawka do zadań specjalnych

Nasz helikopter z ręcznie malowanych drewnianych klocków to zabawka wyjątkowa pod wieloma względami. Czemu warto wybrać właśnie ten zestaw?

 • klocki zostały ręcznie wykończone, każdy zestaw jest wyjątkowy
 • to nie tylko gotowa zabawka a także wspaniała łamigłówka: 14 elementów należy ułożyć w odpowiedni sposób
 • układanie takich trójwymiarowych "puzzli" to doskonała szkoła koordynacji ruchowej, koncentracji i pamięci
 • zabawa helikopterem  pobudza wyobraźnię, ćwiczy mowę, a także daje dużo radości
 • zestaw zaprojektowany jest tak, by służyć zarówno jako śmigłowiec ale także daje pole do popisu dziecięcej fantazji, z klocków można stworzyć wiele różnych, wyjątkowych pojazdów
 • zabawka wykonana jest z wielką dbałością o szczegóły, to rękodzielnicza dekoracja dziecięcego pokoju
 • produkt wykonany przez rodzinną firmę z małopolski, zamawiając tę zabawkę doceniają Państwo ich twórczość i rękodzielniczą pracę

Innych zalet zabawy klockami nie trzeba wymieniać: ta najstarsza zabawka świata to jeden z synonimów dobrej, nieskrępowanej zabawy  i szczęśliwego dzieciństwa. Dwuletnie dzieci powinny spędzać czas zanurzone w swobodnej zabawie wieloelementowymi układankami, które pozwolą rozwinąć ich fantazję oraz wyobraźnię przestrzenną. Domek jest zabawką w pełni ekologiczną - do jego wykonania i wykończenia użyto materiałów  nietoksycznych, trwałych i bezpiecznych dla dzieci.  Nasz domek wyróżnia się spośród pozostałych zestawów klocków dostępnych w sklepach z zabawami -  jego 16 elementów stanowi ciekawą łamigłówkę, która zajmie każdego malucha na długo! Tylko odpowiednie ułożenie klocków na stelażu umożliwia wykorzystanie wszystkich elementów i zwieńczenie konstrukcji dachem z kominem. Aby złożyć je prawidłowo trzeba nieco pogłówkować - dzieci uwielbiają takie wyzwania! Klocki poza stelażem układać można także w dowolne kompozycje podyktowane dziecięcą fantazją.

Ekologiczny śmigłowiec wykonany z troską o dzieci

Helikopter jest zabawką w pełni ekologiczną - do jego wykonania i wykończenia wykorzystano materiały  trwałe , ekologiczne i bezpiecznych dla dzieci. Certyfikowane drewno drzew liściastych (certyfikat FSC®)   to nie tylko materiał piękny ale przede wszystkim ponadczasowy. Nasze klocki wykończone są nietoksycznymi farbami i  lakierem co pozwoli zachować im żywe kolory na długo. Wszystkie  elementy zostały dokładnie oszlifowane by być przyjemne w dotyku i trwałe. Ponadczasowy, uniwersalny  projekt sprawi, że ta zabawka zostanie w Waszej rodzinie na długo i posłuży wielu dzieciom - zarówno jako logiczna łamigłówka, gotowa zabawka jak i piękna dekoracja.

Drewniany Helikopter - dokładny opis zestawu

Nasza zabawka to 14 kolorowych ręcznie wykończonych elementów, na które składa się :

 •     długi na ponad 40cm stelaż
 •     ruchome kółka umożliwiające konstruowanie różnorodnych ciężarówek, aut, pociągów, samolotów
 •     obracające się 2 śmigiełka nadające zabawce realizmu
 •     element z pojedynczym śmigłem
 •     różnokolorowe klocki z otworkami umożliwiające umieszczenie je na stelażu

Wymiary zabawki to 43,5 x 9,5 x 21,5 cm