Pociąg z tęczowych klocków duży 64,5 cm

12204

Nowy produkt

Pociąg z lokomotywą i odczepianymi wagonikami to doskonała zabawka dla chłopców i dziewczynek. Ręcznie wykończona, duża (64,5cm długości) kolorowa układanka ćwiczy umiejętności intelektualne i manualne dzieci już od osiemnastego miesiąca życia.

Więcej szczegółów

135,00 zł brutto

Opis

Wysokość 13,5 cm
Szerokość 9,5 cm
Długość 64,5 cm
Wiek od 18 miesiąca życia

Więcej informacji

Drewniane klocki w kształcie kolorowego pociągu

 Zalet zabawy klockami nie trzeba nikomu wyjaśniać. Nasze klocki w kształcie pociągu:

  • dostarczają frajdy konstruowania  i tworzenia
  • ćwiczą zdolność logicznego myślenia i dedukcji
  • dodają pewności siebie  (np. dzięki możliwości burzenia)
  • rozwijają koordynację ruchową  i zdolności manualne
  • inspirują do ciekawej zabawy, poszerzają słownictwo i wiedzę dziecka o świecie
  • kształtują wyobraźnię przestrzenną i zdolności intelektualne
  • uczą cierpliwości i koncentracji (np. podczas budowy wysokiej wieży, składania  pociągu)
  • pomagają w nauce kolorów, kształtów i doskonaleniu mowy
  • dają dużo frajdy!


  Klocki są ponadczasowymi towarzyszami szczęśliwego dzieciństwa - zarówno dziewczynek jak i chłopców. Nasz zestaw poszerza wachlarz zalet klasycznych klocków o ekscytujący element łamigłówki.

Pociąg: przestrzenna łamigłówka dla najmłodszych

Tęczowy pociąg to niezwykła konstrukcja -  jego 28 elementów stanowi ciekawą logiczną zagadkę, która zajmie każdego malucha na długo! Tylko jeden sposób ułożenia klocków na stelażu wagoników umożliwia wykorzystanie wszystkich elementów i stworzenie całego pociągu. Aby poprawnie złożyć dwa wagony i lokomotywę  trzeba nieco pokombinować - dzieci uwielbiają takie wyzwania! Z klocków o przeróżnych kształtach  można także układać dowolne kompozycje podyktowane dziecięcą fantazją.

Ozdoba dziecięcego pokoju

To, co wyróżnia kolorowy pociąg spośród różnych zestawów klocków dostępnych w sklepach dla dzieci to  klasyczny, estetyczny projekt. Klocki zostały  pomalowane bezpiecznymi dla dzieci farbami doskonałej jakości w żywych kolorach. Długość pociągu to aż 64,5 cm - wyeksponowany na półce dziecięcego pokoju stanie się oryginalną dekoracją. Wierzymy, że otaczanie dzieci estetycznymi przedmiotami od najmłodszych lat wyrabia ich gust i ... tworzy piękne wspomnienia!

Zestaw klocków na pokolenia

Drewno drzew liściastych to nie tylko materiał piękny ale przede wszystkim trwały i wytrzymały.  Nasz kolorowy pociąg to zabawka ekologiczna i bezpieczna - do jego wykonania użyto materiałów  trwałych i bezpiecznych, wykonane są z certyfikowanego drewna (certyfikat FSC®).  Nasze klocki wykończone są bezpiecznym dla dzieci nietoksycznym lakierem co pozwoli zachować im żywe kolory na długo. Zostały wykonane ręcznie, dlatego każdy zestaw może nieznacznie różnić się o d tego prezentowanego na zdjęciach. Ich oryginalność to jeden z atutów!  Zabawka odporna jest na uszkodzenia, klocki zostały dokładnie oszlifowane by być przyjemne w dotyku, bezpieczne i trwałe. Ponadczasowy projekt sprawia, że Tęczowy Pociąg posłuży wielu dzieciom i ma szansę stać się zabawkom przekazywaną z pokolenia na pokolenie.