Pociąg z tęczowych klocków duży 64,5 cm

12204

Nowy produkt

Pociąg z lokomotywą i odczepianymi wagonikami to doskonała zabawka dla chłopców i dziewczynek. Ręcznie wykończona, duża (64,5cm długości) kolorowa układanka ćwiczy umiejętności intelektualne i manualne dzieci już od osiemnastego miesiąca życia.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

135,00 zł brutto

Opis

Wysokość 13,5 cm
Szerokość 9,5 cm
Długość 64,5 cm
Wiek od 18 miesiąca życia

Więcej informacji

Drewniane klocki w kształcie kolorowego pociągu

 Zalet zabawy klockami nie trzeba nikomu wyjaśniać. Nasze klocki w kształcie pociągu:

  • dostarczają frajdy konstruowania  i tworzenia
  • ćwiczą zdolność logicznego myślenia i dedukcji
  • dodają pewności siebie  (np. dzięki możliwości burzenia)
  • rozwijają koordynację ruchową  i zdolności manualne
  • inspirują do ciekawej zabawy, poszerzają słownictwo i wiedzę dziecka o świecie
  • kształtują wyobraźnię przestrzenną i zdolności intelektualne
  • uczą cierpliwości i koncentracji (np. podczas budowy wysokiej wieży, składania  pociągu)
  • pomagają w nauce kolorów, kształtów i doskonaleniu mowy
  • dają dużo frajdy!


  Klocki są ponadczasowymi towarzyszami szczęśliwego dzieciństwa - zarówno dziewczynek jak i chłopców. Nasz zestaw poszerza wachlarz zalet klasycznych klocków o ekscytujący element łamigłówki.

Pociąg: przestrzenna łamigłówka dla najmłodszych

Tęczowy pociąg to niezwykła konstrukcja -  jego 28 elementów stanowi ciekawą logiczną zagadkę, która zajmie każdego malucha na długo! Tylko jeden sposób ułożenia klocków na stelażu wagoników umożliwia wykorzystanie wszystkich elementów i stworzenie całego pociągu. Aby poprawnie złożyć dwa wagony i lokomotywę  trzeba nieco pokombinować - dzieci uwielbiają takie wyzwania! Z klocków o przeróżnych kształtach  można także układać dowolne kompozycje podyktowane dziecięcą fantazją.

Ozdoba dziecięcego pokoju

To, co wyróżnia kolorowy pociąg spośród różnych zestawów klocków dostępnych w sklepach dla dzieci to  klasyczny, estetyczny projekt. Klocki zostały  pomalowane bezpiecznymi dla dzieci farbami doskonałej jakości w żywych kolorach. Długość pociągu to aż 64,5 cm - wyeksponowany na półce dziecięcego pokoju stanie się oryginalną dekoracją. Wierzymy, że otaczanie dzieci estetycznymi przedmiotami od najmłodszych lat wyrabia ich gust i ... tworzy piękne wspomnienia!

Zestaw klocków na pokolenia

Drewno drzew liściastych to nie tylko materiał piękny ale przede wszystkim trwały i wytrzymały.  Nasz kolorowy pociąg to zabawka ekologiczna i bezpieczna - do jego wykonania użyto materiałów  trwałych i bezpiecznych, wykonane są z certyfikowanego drewna (certyfikat FSC®).  Nasze klocki wykończone są bezpiecznym dla dzieci nietoksycznym lakierem co pozwoli zachować im żywe kolory na długo. Zostały wykonane ręcznie, dlatego każdy zestaw może nieznacznie różnić się o d tego prezentowanego na zdjęciach. Ich oryginalność to jeden z atutów!  Zabawka odporna jest na uszkodzenia, klocki zostały dokładnie oszlifowane by być przyjemne w dotyku, bezpieczne i trwałe. Ponadczasowy projekt sprawia, że Tęczowy Pociąg posłuży wielu dzieciom i ma szansę stać się zabawkom przekazywaną z pokolenia na pokolenie.