Wóz Strażacki z drewna - układanka z 35 kolorowych klocków

12216

Nowy produkt

Ręcznie malowany wóz strażacki to logiczna układanka z drewna która sprawi wiele frajdy dzieciom od 2 roku życia

Więcej szczegółów

86,90 zł brutto

Opis

Wysokość 11 cm
Szerokość 13 cm
Długość 22,5 cm
Wiek od 2 lat

Więcej informacji

Drewniany wóz strażacki - ręcznie malowane klocki

Nasz strażacki wóz to zabawka o wielu obliczach. Jest zarazem:

  • zestawem ręcznie malowanych klocków
  • logiczną układanką - aby powstał wóz klocki trzeba ułożyć w określonej kolejności
  • piękną dekoracją dziecięcego kącika
  • zabawką doskonalącą koncentrację, zdolność koordynacji ruchowej i przede wszystkim wyobraźnię


35 klocków układa się w śliczny, prosty czerwony samochodzik  z ruchomą drabiną, kręcącymi się kółeczkami i innymi realistycznymi, charakterystycznymi dla wozu strażackiego elementami. To śliczna zabawka w klasycznym stylu: oczaruje zarówno chłopców jak i dziewczynki od 2 roku życia.

Niepowtarzalna ozdoba dziecięcego kącika

To co sprawia, że rodzice chętnie wybierają nasze zabawki  to klasycznie proste,  kolorowe projekty. Nie  inaczej jest w przypadku wozu strażackiego!  Klocki zostały wykonane z jasnego, certyfikowanego drewna  drzew liściastych (certyfikat FSC®). Wóz został pomalowany  ręcznie, dlatego każdy egzemplarz  jest jedyny w swoim rodzaju! Jego żywa, radosna, uniwersalna czerwona  barwa zachęci do zabawy zarówno dzieci jak i opiekunów.
Wysoki na 22 cm zestaw  klocków można po wesołej  zabawie złożyć i  umieścić na półce  pozwalając  mu zdobić nie tylko dziecięcy pokoik ale także każde inne pomieszczenie, gdzie maluchy są mile widziane.  Obcowanie z rękodziełem przyczyni się do  rozwoju poczucia estetyki Waszych dzieci.  Warto otaczać je pięknymi przedmiotami od najmłodszych lat.

Wóz strażacki z drewnianych klocków  -  zabawka na wiele lat

  Drewno to nie tylko materiał piękny ale przede wszystkim  wytrzymały. Zabawka odporna jest na uszkodzenia, klocki zostały dokładnie oszlifowane. Lakier chroni powierzchnię przed wilgocią. Ponadczasowy projekt sprawia, że samochodzik   posłuży wielu dzieciom. To zakup na lata! Nasze klocki są wolne od wszelkich szkodliwych substancji. Pomalowano je bezpiecznymi dla dzieci  farbami doskonałej jakości co pozwoli zachować im żywe kolory na długo.