Alfabet polski - 32 kolorowe klocki z drewna

12600

Nowy produkt

Doskonałe na prezent, ręcznie malowane  abecadło,  to nie tylko dekoracja pokoju dziecka ale też nieoceniona pomoc przy nauce czytania!

Więcej szczegółów

79,00 zł brutto

Opis

Wysokość 26 cm
Szerokość 2 cm
Długość 36 cm
Wiek od 3 lat

Więcej informacji

Drewniany alfabet - na naukę literek nigdy nie jest za wcześnie!

A jak auto, B jak balon, C jak cymbałki... Każdy z nas kiedyś uczył się pisać, warto sprawić by ta nauka była przyjemną przygodą pełną kolorów i radości!  Nasze abecadło składa się z 32 ślicznych, ręcznie malowanych klocków. Na każdym widnieje wzór zapisu jednej z liter polskiego alfabetu, z drugiej zaś strony znajdziemy uroczy rysunek, który utrwali dziecku wygląd  danej literki. Klocki obracają się na ruchomym stelażu przypominającym liczydło. Alfabet przedstawiony w takiej formie z pewnością zainteresuje nawet najmłodsze dzieci - na naukę czytania nigdy nie jest za wcześnie! Dzięki naszej zabawce można wprowadzić do codziennych zajęć rysowanie literek, później łączenie ich w sylaby i wyrazy. Pierwszy krok w świecie czytania i pisania powinien być  frajdą -  nasz alfabet z radością w tym pomoże! Alfabet to doskonały prezent dla każdego zerówkowicza.

Urocza dekoracja dziecięcego pokoju

To co sprawia, że rodzice chętnie wybierają nasz alfabet to prosty, kolorowy projekt. Klocki zostały wykonane z jasnego, certyfikowanego drewna  drzew liściastych (certyfikat FSC®)  i zaprojektowane w żywych, estetycznych kolorach. Alfabet  został pomalowany  ręcznie, dlatego każda sztuka  jest jedyna w swoim rodzaju! Każda płytka to barwny, niepowtarzalny rysunek.  Przedstawione na nich  przedmioty poszerzą wiedzę dziecka, mogą stać się pomocą przy ćwiczeniach logopedycznych ale przede wszystkim posłużą do rozwijającej wyobraźnię zabawy! Wysoki na 26 cm i szeroki na 36 cm  zestaw  klocków można po zabawie umieścić na półce i pozwolić mu zdobić nie tylko dziecięcy pokoik ale także każde inne pomieszczenie, gdzie nasze szkraby mogą czuć się jak u siebie.  Obcowanie z rękodziełem przyczyni się do  rozwoju poczucia estetyki Waszych dzieci. Warto otaczać je pięknymi przedmiotami od najmłodszych lat.

Drewniany alfabet - solidna zabawka na lata


Drewno to nie tylko materiał trwały i wytrzymały. Nasze klocki wykończone są bezpiecznym dla dzieci nietoksycznym lakierem oraz pomalowane bezpiecznymi dla dzieci  farbami doskonałej jakości co pozwoli zachować im żywe kolory na długo. Zabawka odporna jest na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne, klocki zostały dokładnie oszlifowane by być przyjemne w dotyku, bezpieczne i trwałe. Ponadczasowy projekt sprawia, że Alfabet z drewna  zostanie w Waszej rodzinie na długo i posłuży wielu dzieciom, przecież każdego czeka nauka pisania.