Wyprzedaż! Huśtawka z drewna Gucio biała Zobacz większe

Huśtawka z drewna Gucio biała

1701

Nowy produkt

Wyjątkowa huśtawka z drewna da wiele radości najmłodszym  - można powiesić ją zarówno w ogródku jak i w domu!

Więcej szczegółów

264,00 zł brutto

Opis

Wysokość 45 cm
Długość 50 cm
Masa 3 kg
Materiał sklejka brzozowa

Więcej informacji

Klasyczna huśtawka doskonała dla maluchów   

Dzieci kochają się huśtać! Nic dziwnego, jednostajny, rytmiczny ruch w dół i w górę pomaga wyciszyć emocje, relaksuje, przynosi wiele frajdy i stanowi prostą, wesołą formę spędzania czasu z rodzicem. Warto więc zadbać o to, by huśtawka naszego dziecka była bezpieczna, trwała ale i ... piękna. Kształt konika nadaje huśtawce niepowtarzalnego czaru i inspiruje do przeróżnych zabaw. Innymi słowy - zabawka nie podpowiada gotowych rozwiązań co pozwala pracować wyobraźni. Tego samego dnia można bawić się w rodeo, śpiewać piosenkę o dzielnych rycerzach i opowiedzieć dziecku bajkę o dzielnej Indiance. Huśtawka powieszona w kuchni z powodzeniem posłuży jako krzesełko do karmienia lub "umilacz" przy podawaniu niesmacznych lekarstw!
Na grzbiet Gucia zapraszamy już najmłodsze dzieci, które potrafią samodzielnie siedzieć.

Niepowtarzalna i funkcjonalna dekoracja

Zabawki powinny być inspirujące, trwałe ale także estetyczne. To przecież one stają się scenerią dziecięcych wspomnień i rekwizytami najcenniejszych rodzinnych zdjęć. Taka właśnie jest huśtawka Gucio - składająca się z ośmiu drewnianych elementów i sznurka zabawka w kształcie konika to prosta ale efektowna huśtawka,  która może z powodzeniem stanowić dekorację pokoiku dziecka i każdego innego pomieszczenia domu.  Pomalowany na biało konik w połączeniu z naturalnym odcieniem brzozowego drewna kojarzy się  z modnym wzornictwem krajów skandynawskich  (chociaż wyprodukowany jest w 100% przez polską rodzinną firmę).
Huśtawka nadaje uroku każdemu pomieszczeniu, w którym się znajdzie. Sprawdzi się także jako zabawka ogrodowa.

Huśtawka w kształcie konika - zabawka na wiele lat

Bez względu na to, czy zawiesicie ją w ogródku, czy na zewnątrz - huśtawka zostanie z Waszą rodziną na dłuuugo.  Huśtawka wykonana jest z brzozowej sklejki. Jest to nie tylko surowiec bezpieczny i lekki  ale przede wszystkim wytrzymały, odporny na czynniki mechaniczne, zabrudzenia i stabilny. Do wykonania Gucia wykorzystane zostały materiały  odpowiednie dla dzieci, huśtawka posiada oznaczenie CE oraz DIN EN 71-3 (bezpieczeństwo zabawek)  i DIN 53160 (część 1 i 2 odporność na ślinę i pot).  
Sprytny projekt naszego Gucia pozwala na złożenie go  bez użycia kleju, śrub czy gwoździ - wszystkie elementy przyjadą do Was połączone  sznurem i łączą się w całość jak duże, drewniane puzzle. Samo złożenie huśtawki będzie wspaniałą zabawą! Zabawka po złożeniu mieści się w w płaskim pudełku - gdy zdecydujecie się ją złożyć można będzie z łatwością  przechować  ją dla kolejnego dziecka lub umieścić w schowku w oczekiwaniu na ładną pogodę.

Patataj, patataj - Gucio przygalopuje do was zaskakująco prędko dzięki opcji ekspresowej wysyłki!