Konik na biegunach drewniany STEFANEK biały

1601

Nowy produkt

Ulubieniec najmłodszych - bujany konik w neutralnym, białym kolorze. "Zwykła zabawka, mała huśtawka, Każdy powinien go mieć!" 

Więcej szczegółów

292,00 zł brutto

Opis

Wysokość 55 cm
Szerokość 25 cm
Długość 70 cm
Masa 3,5 kg
Materiał Certyfikowana sklejka brzozowa
Wysokość siedzenia. 32 cm

Więcej informacji

Tradycyjna zabawka i dekoracja pokoju dziecka

Konik na biegunach to zabawka, która towarzyszy dzieciom od stuleci. Czemu zawdzięcza swoją popularność? To prosta huśtawka, która pobudza wyobraźnię i pomaga dzieciom wymyślać przeróżne zabawy. Dzięki realistycznej głowie konika dziecko z łatwością stanie się Indianinem, kowbojką albo przywódcą karawany. Możliwości są nieograniczone! Podczas rytmicznego huśtania dzieci relaksują się, rozładowują napięcie, ćwiczą także koordynację ruchową. 
Nasz Stefanek wyróżnia się prostym, eleganckim projektem.
 Klasyczny, biały kolor sprawia , że Stefanek to niebanalna dekoracja pokoiku dziecka  i każdego innego pomieszczenia.

Drewniany konik - zabawka na lata

Stefanek wykonany jest z certyfikowanej FSC brzozowej sklejki. Jest to materiał estetyczny ale przede wszystkim lekki i wytrzymały.
Przy produkcji konika wykorzystane zostały materiały ( w tym farby) bezpieczne dla dzieci, zabawka posiada oznaczenie CE oraz DIN EN 71-3 (bezpieczeństwo zabawek )  i DIN 53160 (część 1 i 2 odporność na ślinę i pot). 
 Sprytny projekt pozwala na złożenie konika bez użycia kleju, śrub czy gwoździ - wszystkie elementy składają się w całość jak puzzle. Już sam proces składania konika to świetna rozrywka!
Zabawka po rozłożeniu mieści się w niewielkim pudełku - gdy przestanie służyć dziecku można z łatwością rozłożyć ją i przechować dla kolejnych pokoleń.