Klocki drewniane - Ciuchcia Agatka

12203

Nowy produkt

Układanka z drewnianych klocków  w kształcie pociągu to nie tylko śliczna, tradycyjna zabawka z drewna ale też rozwijająca umiejętność przestrzennego myślenia zabawka kreatywna.

Więcej szczegółów

55,00 zł brutto

Opis

Wysokość 9,5 cm
Szerokość 7 cm
Długość 52 cm

Więcej informacji

Wielofunkcyjne klocki drewniane dla dużych i małych


  Klocki z drewna to od wieków ulubiona zabawka dzieci z całego świata. To dzięki nim można poznać frajdę płynącą zarówno z tworzenia jak i z niszczenia swoich budowli. Duże, lekkie drewniane klocki łatwo jest złapać dlatego nadają się nawet dla rocznych maluszków. Na naszą Agatkę można spojrzeć na dwa sposoby - jak  na klasyczną, śliczną  tradycyjną zabawkę z drewna albo jak na niezwykle rozwijającą, skomplikowaną zagadkę logiczną! Młodsze dzieci będą budować różnorodne konstrukcje według swojego pomysłu lub mogą bawić się już złożonym pociągiem. Na starszych czeka dużo poważniejsze zadanie. Trzeba nieźle się nagłowić, by ułożyć wszystkie 26 elementów w prawidłowy sposób! Rodzicom też sprawi to wiele radości. Ale bez  obaw : Nic nie stoi na przeszkodzie, by pozwolić małej kolejarce czy kolejarzowi projektować najdziwaczniejsze wagony w historii kolejnictwa.

Tradycyjne klocki dla dzieci wykonane w Polsce


  Ciuchcia Agatka jest ręcznie wycinana, szlifowana i malowana co nadaje jej niezwykłego uroku. Zabezpieczona wyłącznie produktami posiadającymi atesty na nietoksyczność. Wykonana została z najlepszej klasy drewna z lasów prowadzących gospodarkę leśną zgodnie z wymogami Unii Europejskiej. Zabawka powstała w całości w Polsce, wyprodukowana przez rodzinną firmę Tarnawa z Małopolski.

  • posiada certyfikat CE
  • posiada atest EN 71 (norma bezpieczeństwa zabawek)

Układanka Ciuchcia Agatka to doskonały prezent ponieważ jest zabawką trwałą, ekologiczną,odpowiednią bez względu  na płeć i wiek dziecka (od 1roku aż do wieku wczesnoszkolnego).

Kup bilet na podróż i zacznij przygodę z drewnianą kolejką już dziś!


Zapoznaj się z naszą ofertą szybkiej i bezproblemowej wysyłki.