Domek układanka tęczowy

12205

Nowy produkt

Ręcznie malowany domek to nie tylko zestaw klasycznych klocków ale niepowtarzalna łamigłówka i dekoracja pokoju dziecka w jednym!

Więcej szczegółów

59,90 zł brutto

Opis

Wysokość 24 cm
Szerokość 12 cm
Długość 12 cm
Wiek od 1 roku

Więcej informacji

Drewniane klocki w kształcie kolorowego domku

Zalet zabawy klockami nie trzeba przypominać: dostarczają frajdy budowania, radości z rozwalania, pozwalają rozwijać koordynacją ruchową  i wyobraźnię przestrzenną. Budowanie wysokiej wieży sprzyja ćwiczeniu koncentracji - burzenie zaś wpływa korzystnie na pewność siebie i dobre samopoczucie najmłodszych.  Klocki są ponadczasowymi towarzyszami szczęśliwego dzieciństwa - zarówno dziewczynek jak i chłopców. Domek jest zabawką w pełni ekologiczną - do jego wykonania i wykończenia użyto materiałów  nietoksycznych, trwałych i bezpiecznych dla dzieci.  Nasz domek wyróżnia się spośród pozostałych zestawów klocków dostępnych w sklepach z zabawami -  jego 16 elementów stanowi ciekawą łamigłówkę, która zajmie każdego malucha na długo! Tylko odpowiednie ułożenie klocków na stelażu umożliwia wykorzystanie wszystkich elementów i zwieńczenie konstrukcji dachem z kominem. Aby złożyć je prawidłowo trzeba nieco pogłówkować - dzieci uwielbiają takie wyzwania! Klocki poza stelażem układać można także w dowolne kompozycje podyktowane dziecięcą fantazją.

Zabawka i dekoracja dziecięcego pokoju

To co sprawia, że nasz domek jest tak uroczy to prosty, kolorowy projekt. Klocki zostały wykonane z certyfikowanego drewna (certyfikat FSC®)  i pomalowane bezpiecznymi dla dzieci farbami doskonałej jakości w żywych, estetycznych kolorach. Domek został pomalowany i wykończony ręcznie, dlatego każdy zestaw jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Wysoki na 23 cm zestaw można po złożeniu odstawić na półkę i pozwolić mu ozdobić nie tylko dziecięcy pokoik ale także każde inne pomieszczenie, gdzie nasze maluchy mogą czuć się jak u siebie.  Obcowanie z Tęczowym Domkiem przyczyni się do  rozwoju poczucia estetyki Waszych dzieci. Warto otaczać je pięknymi przedmiotami od najmłodszych lat.

Drewniany domek - zabawka, która zostanie w Waszej rodzinie na lata

Drewno to nie tylko materiał piękny ale przede wszystkim trwały i wytrzymały. Nasze klocki wykończone są bezpiecznym dla dzieci nietoksycznym lakierem co pozwoli zachować im żywe kolory na długo. Zabawka odporna jest na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne, klocki zostały dokładnie oszlifowane by być przyjemne w dotyku, bezpieczne i trwałe. Ponadczasowy projekt sprawia, że Tęczowy Domek zostanie w Waszej rodzinie na długo i posłuży wielu dzieciom

Produkty powiązane