Konik na biegunach drewniany STEFANEK szary

1606

Nowy produkt

Uroczy konik na biegunach w stonowanej, klasycznej kolorystyce urzeknie dzieci i dorosłych. Zabawka zaprojektowana z myślą o dzieciach już od 1,5 roku - "każdy powinien go mieć!"

Więcej szczegółów

265,00 zł brutto

Opis

Wysokość 55 cm
Szerokość 25 cm
Długość 70 cm
Masa 3,5 kg
Materiał Certyfikowana sklejka brzozowa
Wysokość siedzenia. 32 cm

Więcej informacji

Konik na biegunach - zabawka ponadczasowa   

Niektóre zabawki nigdy nie wychodzą z mody i od pokoleń wręczane są dzieciom na całym świecie. Przykładem takiego prezentu jest konik na biegunach.  Skąd ta popularność? Ta "zwykła zabawka, mała huśtawka" to nie tylko wesoły element wyposażenia dziecięcego kącika ale inspirujący rekwizyt wielu zabaw sprzyjający harmonijnemu rozwojowi dziecka. Podczas huśtania dzieci relaksują się, uspokajają, rozładowują wypełniającą je energię. Postać konika inspiruje do przeróżnych zabaw ale pozostawia także duże pole do działania dziecięcej wyobraźni. Innymi słowy - zabawka nie podpowiada gotowych rozwiązań co stymuluje fantazję i nie pozwala się znudzić. Tego samego dnia można bawić się w konną wyprawę dookoła świata, w Indian i w waleczne Amazonki.

Drewniany konik - niepowtarzalny projekt

Niepowtarzalny projekt naszego Stefanka pozwala na złożenie go  bez użycia kleju, śrub czy gwoździ - wszystkie elementy składają się w całość jak duże, drewniane puzzle. Tak więc nawet samo złożenie zabawki będzie dostarczało rozrywki!
Zabawka po rozłożeniu mieści się w małym pudełku - gdy jej czas w waszej rodzinie dobiegnie końca można będzie z łatwością rozłożyć ją i przechować dla kolejnego dziecka.

Dlaczego nasza zabawka jest w pełni ekologiczna i bezpieczna?

Do wykonania konika wykorzystane zostały materiały ( w tym lakiery i  farby) bezpieczne dla dzieci, zabawka posiada oznaczenie CE oraz DIN EN 71-3 (bezpieczeństwo zabawek )  i DIN 53160 (część 1 i 2 odporność na ślinę i pot)   .
Został zaprojektowany i wykonany w Polsce, przez rodzinną firmę. Stefanek wykonany jest z brzozowej sklejki z certyfikatem FSC. Jest to nie tylko materiał piękny i lekki  ale przede wszystkim stabilny, odporny na czynniki mechaniczne i wytrzymały.  Ten jeden konik zostanie w waszej rodzinie na wiele lat.

Zabawka i dekoracja w modnym, minimalistycznym skandynawskim stylu

Niezaprzeczalnym atutem naszego Stefanka jest  prosty, elegancki projekt. Klasyczny odcień szlachetnej szarości  w połączeniu z naturalnym odcieniem brzozowego drewna przywodzi na myśl estetykę krajów skandynawskich. Stefanek to piękna  dekoracja pokoiku dziecka  i każdego innego pomieszczenia, gdzie nasze maluchy mogą czuć się jak u siebie.

Produkty powiązane