Rowerek biegowy BILLY pomarańczowy

1202

Nowy produkt

 Niepowtarzalna, pięknie zaprojektowana zabawka z drewna wyprodukowana w 100% w Polsce. Dzięki swojej lekkiej, wytrzymałej i bezpiecznej konstrukcji nadaje się już dla 18-miesięcznych dzieci.

Więcej szczegółów

245,00 zł brutto

Opis

Wysokość 48 cm
Szerokość 77 cm
Długość 38 cm
Masa 2,8 kg
Wysokość siedzenia. 27 cm - 33 cm
Wiek od 18 miesiąca

Więcej informacji

Nasz Rowerek Biegowy z drewna to najlepszy wybór dla najmłodszych

Dzięki treningowi równowagi, koordynacji i umiejętności przewidywania dzieci, które korzystały z rowerów biegowych z łatwością przesiadają się na "dorosłe" rowery z pedałami.  Naukę warto zacząć więc jak najwcześniej, czyli wtedy gdy dziecko opanuje sztukę chodzenia. Najczęściej dzieje się to mniej  więcej w osiemnastym miesiącu życia malucha.  Nie warto zwlekać z rozwojem umiejętności motorycznych dziecka, ponieważ idą one w parze w rozwojem intelektualnym, wspierają naukę mówienia, logicznego myślenia i samodzielności. Ergonomicznie przystosowany do możliwości i wymagań najmłodszych  rowerek biegowy  Billy to jedyna taka konstrukcja na polskim rynku. Regulowane siodełko na wysokości od 27 do 33 cm pozwala rowerkowi rosnąć razem z dzieckiem. Jest to o tyle ważne, że wyklucza ryzyko szybkiego "wyrośnięcia" z rowerka oraz daje gwarancję prawidłowego dopasowania. Kierownica umieszczona wysokości 48cm posiada ograniczony promień skrętu, co ogranicza ryzyko upadków i wywrotek do minimum. Dziecko sprawuje pełną kontrolę nad pojazdem a dzięki jego niewielkiej wadze ( niespełna 3kg!) może nawet samodzielnie przenieść rowerek przez krawężnik czy kałużę. Dzieci uwielbiają być samodzielne!

Billy to nie tylko zabawka piękna ale też doskonale zaprojektowana

To, co  przekonuje rodziców do wyboru właśnie TEGO rowerka biegowego to jego niepowtarzalny projekt i staranność wykończenia. Rowerek Billy został wyprodukowany w zgodzie z zasadami bezpieczeństwa, czyli z użyciem bezpiecznych dla dzieci materiałów, pokryty jest farbami i lakierami spełniającymi normy dla zabawek EN 71, posiada oznakowanie CE czyli spełnia wszystkie europejskie normy. Energetyzujący, intensywnie pomarańczowy kolor wyróżnia rowerek prostotą i oryginalnością. Dzieciom podoba się jego nawiązujący do skuterów i motocykli kształt, doceniają też szerokie opony z bieżnikiem. Po skończonym sezonie rowerowym rodzice mogą rowerek  bez kłopotu rozkręcić. Dzięki wykorzystaniu sklejki brzozowej wysokiej jakości (certyfikowanej znakiem FSC czyli odpowiedzialnej gospodarki leśnej) rowerek przetrwa w Państwa rodzinie wiele lat i niejednemu dziecku ułatwi naukę jazdy!

Produkty powiązane