Rowerek biegowy ANTEK - czerwony

1005

Nowy produkt

Rowerek biegowy Antek  w kolorze czerwonym - absolutny przebój na rynku. Lekki drewniany rowerek o szerokim rozstawie kół pomoże zadebiutować na tradycyjnym rowerze młodym kolarzom już od trzeciego roku życia. Dzięki regulowanej wysokości siedziska - zostanie z wami na kilka sezonów.

Więcej szczegółów

279,00 zł brutto

Opis

Wysokość 53 cm
Długość 95 cm
Masa 3,5 kg
Materiał Certyfikowana sklejka brzozowa

Więcej informacji

Rowerek Biegowy Antek - laureat medalu targów MOJE DZIECKO 2012

Antek to doskonały kumpel - odważny, sprytny i wytrwały. Drewniany rowerek ze sklejki brzozowej to najlepszy wybór dla każdego dziecka. Waży jedynie 3,5 kg, nie sprawi kłopotów przy wnoszeniu na schody, przenoszeniu przez przeszkody ani nawet przy prostych naprawach. Antek rośnie razem ze swoją przyjaciółką / przyjacielem, dlatego zapraszając go do swojego domu mamy pewność, że zagości w rodzinie na dłużej.  Szeroki rozstaw kółek gwarantuje stabilność i lepszą kontrolę nad biegówką. Dzięki Antkowi debiut na klasycznym rowerku będzie prosty i przyjemny!
Drewniany rowerek, po sezonie pełnym przygód, można rozmontować i umieścić w niewielkim płaskim pudełku. Nie zajmuje wiele miejsca i bezpiecznie może oczekiwać wiosny.
Jak wszystkie nasze zabawki - został wyprodukowany przez polskiego producenta.
-posiada oznaczenie CE
-DIN EN 71-3 bezpieczeństwo zabawek
-DIN 53160 część 1 i 2 odporność na ślinę i pot

Błyskawiczna bezproblemowa wysyłka rowerka biegowego

Zamawiając Antka decydujesz się na szybką, bezproblemową jazdę i ...  taką samą dostawę rowerka. Poznaj szczegóły naszej błyskawicznej wysyłki!