Rowerek biegowy ROMEK pomarańczowy

1102

Nowy produkt

Wyjątkowy rowerek biegowy z drewna dla dzieci nawet już od 18 miesąca życia. Daje nie tylko mnóstwo frajdy ale pomaga w nauce utrzymania równowagi i koordynacji.
Jazda na Romku znacznie ułatwia debiut na tradycyjnym rowerze. Zabawka została w całości wyprodukowana w Polsce z naturalnych materiałów najwyższej jakości.

Więcej szczegółów

192,00 zł brutto

-20%

240,00 zł brutto

Opis

Wysokość 50 cm
Szerokość 40 cm
Długość 84 cm
Masa 4 kg
Materiał Certyfikowana sklejka brzozowa
Wysokość siedzenia. 35 cm

Więcej informacji

Romek - niepowtarzalny rowerek biegowy


Komu z nas nie marzyły się nigdy słoneczne Rzymskie Wakacje? Biegowy rowerek Romek swoim kształtem przypomina klasyczne włoskie skutery. W Ekoleko wiemy jak ważne jest rozwijanie zmysłu estetycznego już od najmłodszych lat, a Romek to nasz ekspert. Jego zalety nie kończą się jednak na wyglądzie. Przemyślana konstrukcja zabawki zapewnia nie tylko komfortową pozycję dzieciom o różnym wzroście ale jest także bardzo wytrzymała (dla dzieci do 40 kg) i lekka ( waży 3,5 kg). Rowerek biegowy Romek wykonany jest z najwyższą starannością przez rodzinną firmę. Dlatego też jest to zabawka trwała (oznaczenie DIN 53160 część 1 i 2 odporność na ślinę i pot) i bezpieczna (oznaczenie DIN EN 71-3). Spełnia wszystkie niezbędne wymogi bezpieczeństwa i posiada oznaczenie CE.


Ekoleko- rowerki biegowe z gwarancją najszybszej wysyłki

Dowiedz się co robimy aby maksymalnie skrócić czas oczekiwania na wymarzony rowerek- warunki dostawy.Produkty powiązane