Namiot tipi - szaro-różowy w senne gwiazdki

Nowy produkt

Namiot inspirowany konstrukcją indiańskiego tipi  to inspirująca zabawka o wielu zastosowaniach.W tej różowo-szarej odsłonie skradnie serce każdego dziecka. Nadaje się do użytkowania zarówno w dziecięcym pokoiku jak i na zewnątrz, dając cień w słoneczne dni.

Więcej szczegółów

159,00 zł brutto

Opis

Wysokość od 140 cm do 160 cm w zależności od rozłożenia
Szerokość od 90 cm do 100 cm w zależności od rozłożenia
Długość od 90 cm do 100 cm w zależności od rozłożenia

Więcej informacji

Namiot Tipi - zabawka dla dzieci z dużą wyobraźnią (i dla ich rodziców)

Uroczy namiot w senne gwiazdki to inspirująca zabawka dla każdego. Dzieci docenią atmosferę sekretu jaka towarzyszy zamkniętym drzwiom namiotu - dzięki takiemu poczuciu prywatności mogą z dala od ciekawskich rodziców wymyślać różne figle, dzielić się swoimi sekretami lub po prostu odpoczywać po dniu pełnym wrażeń.  Dzięki uniwersalnemu wzorowi nie narzuca dzieciom żadnego konkretnego scenariusza zabaw - może w jedno popołudnie zmienić się z sypialni księżniczki w jaskinie potwora! Rodzice także doceniają namioty tipi, które tworzą idealne warunki do wieczornego wyciszenia i usypiania. W namiocie można przeprowadzić wieczorną rozmowę, poczytać razem książkę lub po prostu poprzytulać się przed snem. Słodki różowy kolor maty, podusie w kształcie chmurek i firmament z sennych gwiazdek gwarantują udane, spokojne przespane noce!

Prosta konstrukcja namiotu Tipi

Rozłożenie  naszego namiotu zajmie  5 minut, po zabawie tipi można złożyć i (jeśli właścicielka / właściciel pozwoli) i odstawić w kąt. Wysokość wsporników to 180cm. Tipi  i inne elementy zestawu wykonane są  z certyfikowanej bawełny (Oekotex100) i są w pełni bezpieczne dla dziecka.  Namiot wyposażony jest w otwierane okienko z troczkami, które w razie potrzeby można zamknąć, podobnie jak poły  u wejścia namiotu mogą zostać na stałe przytroczone. W skład zestawu wchodzą także:  różowa poduszka-chmurka, szara poduszka-chmurka, ozdobna girlanda, dwustronna, miękka  mata do zabawy i mała dekoracyjna  zawieszka-ptaszek. Namiot wyposażony jest w otwierane okienko z troczkami, które w razie potrzeby można zamknąć.

Tipi może wyruszyć do Was już dziś

 Zapoznajcie się z  naszą ekspresową wysyłką.