Namiot tipi - kontrastowe biało czarne gwiazdki

Nowy produkt

Namiot tipi to uniwersalna, wielofunkcyjna zabawka.

Więcej szczegółów

179,00 zł brutto

Opis

Wysokość od 140 cm do 160 cm w zależności od rozłożenia
Szerokość od 90 cm do 100 cm w zależności od rozłożenia
Długość od 90 cm do 100 cm w zależności od rozłożenia

Więcej informacji

Namiot inspirowany indiańskim TIPI - zabawka o której marzą zarówno dzieci jak i rodzice

Namioty TIPI dla dzieci cieszą się dużym powodzeniem w naszym sklepie - nic dziwnego! Uwielbiają je zarówno dzieci jak i dorośli. Dzieci doceniają tajemniczą atmosferę swojej kryjówki, gdzie z dala od ciekawskich spojrzeń opiekunów mogą wymyślać różne psoty i dzielić się swoimi tajemnicami z przyjaciółmi. Namiot ustawić można w pokoju malucha lub w ciepłe dni wybrać się z nim na balkon lub do ogrodu. Tam zabawa nabierze innego charakteru - bawełniane płótno stworzy dziecku przyjemny cień, osłoni od wiatru i pozwoli puścić wodze wyobraźni.
Dorosłych wybierających nasze tipi zachwyca niebanalny wzór, prostota projektu i jego funkcjonalność . Ograniczona, przytulna przestrzeń namiotu to doskonałe miejsce do przeprowadzania ważnych rozmów, wyciszenia się przed snem, poczytania bajki lub do wspólnego leniuchowania. W takim namiocie każda chwila nabiera niezwykłości.

Namiot TIPI - prosta konstrukcja i niebanalny wzór

Najprostsze rozwiązania to z reguły te najlepsze - rozłożenie  naszego namiotu to kwestia 5 minut, po zabawie tipi można złożyć i odstawić w kąt. Oczywiście, jeśli właścicielka/właściciel wyrazi zgodę!  Tipi wykonane jest z certyfikowanej bawełny (Oekotex100) i jest w pełni bezpieczne dla dziecka.
Ciekawy czarno- biały wzór pozostawi dziecku wielkie pole do wyobraźni.  Tipi może "bawić się" zarówno w dom czarownicy, namiot podróżnika jak i kosmiczną rakietę! Wzór nie narzuca dziecku żadnej konkretnej zabawy - to jego wielki atut.   Płótno rozpostarte jest na czterech wspornikach, konstrukcję stabilizuje miękka, dwustronna mata z troczkami. Zabawa  w naszym tipi będzie bezpieczna i wygodna.

 W skład zestawu wchodzą także:  ozdobna girlanda, miękka mata do zabawy, dwie dekoracyjne poduszki w kształcie gwiazdek i mała zawieszka-gwiazdeczka.

Namiot wyposażony jest w otwierane okienko z troczkami, które w razie potrzeby można zamknąć.

Tipi ruszy do was od razu

Poznajcie standardy naszej ekspresowej wysyłki.