Namiot tipi w kolorowe wigwamy zółty

Nowy produkt

Wyjątkowy namiot do zabawy w domu, na podwórku, na balkonie. Namiot Tipi ochroni przed słońcem i zbuduje tajemniczą, ekscytującą scenerię dla każdej zabawy. Uniwersalna kolorystyka zarówno dla dzielnych Indianek jak i sprytnych Indian!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

194,60 zł brutto

-30%

278,00 zł brutto

Opis

Wysokość 160 cm
Szerokość 100 cm
Długość 100 cm

Więcej informacji

Dziecięce Tipi – doskonały wielofunkcyjny prezent dla dzieci już od 2 roku życia!

Namiot tipi to zabawka, która cieszy się w naszym sklepie ogromnym powodzeniem. Nic dziwnego! Wynika to z jej wielofunkcyjności, doskonałej jakości wykonania i niepowtarzalnemu projektowi. Namiot można rozłożyć w kilka chwil i rozpocząć nieskrępowaną zabawę: zarówno w Indiańską Wioskę, jak i w Wyprawę Dookoła Świata lub w Komnatę Księżniczki. Tipi to inspirujące akcesorium, pobudza wyobraźnię i zachęca to zaangażowania się w wielogodzinną, rozwijającą, głęboką zabawę. Wzór w kolorowe namioty spodoba się zarówno chłopcom jak i dziewczynkom, dzięki swojej kolorystyce stanie się oryginalną dekoracją dziecięcego kącika.

Chociaż konstrukcja namiotu nie jest skomplikowana stanowi stabilne i bezpieczne miejsce do zabawy dla dzieci od 2 roku życia. Podstawę namiotu stanowi mata o wymiarach 100 x 100 cm, do środka zmieści się także rodzic. Niewielka przestrzeń namiotu sprawdzi się jako miejsce wyciszenia przed snem, można w nim też bezpiecznie poczytać książeczkę lub przeprowadzić ważną rozmowę.

Tipi łatwo się składa, po skończonej zabawie z łatwością można je zwinąć i schować 

Nasz Namiot to  solidne wykonanie i gwarancja dobrej zabawy

W skład zestawu wchodzą :

  • namiot na czterech wspornikach, z otwieranym okienkiem i zawieszką np. na lampkę
  • dwustronna, miękka mata
  • dekoracyjna girlanda proporczyków
  • dwustronna poduszeczka

Płachta namiotu  i akcesoria wykonane są z bawełnianej tkaniny produkcji polskiej (certyfikat Oekotex 100) przepuszczającej powietrze, nienagrzewającej się. Poły namiotu można zasłonić lub podwiązać troczkami – w zależności od potrzeby.

Zacznij zabawę z naszym namiotem już dziś

Zobacz szczegóły naszej błyskawicznej wysyłki.