Biurko ze stołkiem - KAJTEK

1906

Nowy produkt

Biurko z krzesełkiem oraz drewniana zabawka w kształcie domku to oszczędność miejsca w pokoju dziecka.

Więcej szczegółów

321,00 zł brutto

Opis

Wysokość 42 cm
Szerokość 63 cm
Masa 7,2 kg
Materiał Certyfikowana sklejka brzozowa

Więcej informacji

Pierwsze biurko dla najmłodszych

Kajtek to mistrz organizacji - znajdzie czas na zabawę, na rysowanie i na więcej zabawy. To świetny kumpel, który gwarantuje mnóstwo frajdy w te dni, kiedy nie można wyjść na zewnątrz.
Kajtek to mebel i zabawka z drewna z certyfikowanej sklejki brzozowej. Jest bardzo wytrzymały, posiada certyfikaty DIN EN 71-3 bezpieczeństwo zabawek oraz DIN 53160 część 1 i 2 odporność na ślinę i pot. Biurko z krzesełkiem dostosowane jest do młodszych dzieci, które dopiero uczą się rysować, pisać i kolorować, a im więcej czasu spędzą na doskonaleniu tych umiejętności tym lepiej dla ich przyszłej kariery szkolnej. Ale przede wszystkim: to świetna zabawa!  Wielofunkcyjność i atrakcyjny wygląd biurka z pewnością przypadną do gustu najmłodszym rysownikom i rysowniczkom. Kajtek zaprojektowany jest w eleganckim, skandynawskim, minimalistycznym stylu. Dzięki stonowanej kolorystyce pasuje do każdego wnętrza. Krzesełko można schować pod blat, dzięki czemu  nie zabiera przestrzeni.

Drewniana zabawka w kształcie domku

 Po odsunięciu krzesełka Kajtek zamienia się we wspaniałą, drewnianą zabawkę w kształcie domku, który ugości zarówno misie, lalki jak i inne ukochane zabawki. Jego minimalistyczny projekt inspiruje dzieci  do tworzenia wnętrza według własnej fantazji - i o to właśnie chodzi. Kajtek może stać się garażem dla autek, mieszkaniem w bloku, pałacem księżniczki.
To zabawka trwała - gdy dziecko z niego wyrośnie, można je bez problemu złożyć i w płaskim pudełku przekazać młodszym członkom rodziny! Dzięki temu Kajtek zostanie w Waszej rodzinie na wiele lat.


CZAS WYSYŁKI: 5 DNI ROBOCZYCH.