Biurko ze stołkiem - KAJTEK

1906

Nowy produkt

Biurko z krzesełkiem oraz drewniana zabawka w kształcie domku to oszczędność miejsca w pokoju dziecka.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

595,00 zł brutto

Opis

Wysokość 42 cm
Szerokość 63 cm
Masa 7,2 kg
Materiał Certyfikowana sklejka brzozowa

Więcej informacji

Pierwsze biurko dla najmłodszych

Kajtek to mistrz organizacji - znajdzie czas na zabawę, na rysowanie i na więcej zabawy. To świetny kumpel, który gwarantuje mnóstwo frajdy w te dni, kiedy nie można wyjść na zewnątrz.
Kajtek to mebel i zabawka z drewna z certyfikowanej sklejki brzozowej. Jest bardzo wytrzymały, posiada certyfikaty DIN EN 71-3 bezpieczeństwo zabawek oraz DIN 53160 część 1 i 2 odporność na ślinę i pot. Biurko z krzesełkiem dostosowane jest do młodszych dzieci, które dopiero uczą się rysować, pisać i kolorować, a im więcej czasu spędzą na doskonaleniu tych umiejętności tym lepiej dla ich przyszłej kariery szkolnej. Ale przede wszystkim: to świetna zabawa!  Wielofunkcyjność i atrakcyjny wygląd biurka z pewnością przypadną do gustu najmłodszym rysownikom i rysowniczkom. Kajtek zaprojektowany jest w eleganckim, skandynawskim, minimalistycznym stylu. Dzięki stonowanej kolorystyce pasuje do każdego wnętrza. Krzesełko można schować pod blat, dzięki czemu  nie zabiera przestrzeni.

Drewniana zabawka w kształcie domku

 Po odsunięciu krzesełka Kajtek zamienia się we wspaniałą, drewnianą zabawkę w kształcie domku, który ugości zarówno misie, lalki jak i inne ukochane zabawki. Jego minimalistyczny projekt inspiruje dzieci  do tworzenia wnętrza według własnej fantazji - i o to właśnie chodzi. Kajtek może stać się garażem dla autek, mieszkaniem w bloku, pałacem księżniczki.
To zabawka trwała - gdy dziecko z niego wyrośnie, można je bez problemu złożyć i w płaskim pudełku przekazać młodszym członkom rodziny! Dzięki temu Kajtek zostanie w Waszej rodzinie na wiele lat.


CZAS WYSYŁKI: 5 DNI ROBOCZYCH.