Jeździk - samolot MARIAN niebieski

1503

Nowy produkt

Jeździk Marian w kształcie  samolotu to wyjątkowy chodzik dla dzieci  pobudzający wyobraźnię. Odpowiedni dla pilotek i pilotów od 18 miesiąca życia. 

Więcej szczegółów

315,00 zł brutto

Opis

Wysokość 42 cm
Szerokość 70 cm
Długość 74 cm
Materiał Certyfikowana sklejka brzozowa
Wiek 1,5 - 4 lat

Więcej informacji

Elegancki chodzik dla dzieci w kształcie samolotu

Samolot Marian to zabawka nie tylko praktyczna ale też bezpieczna. Stworzony z drewna z certyfikowanej sklejki brzozowej jest wytrzymały i odporny działanie wilgoci - poświadczają to certyfikaty : CE oraz DIN EN 71-3 bezpieczeństwo zabawek oraz DIN 53160 część 1 i 2 odporność na ślinę i pot. Samolot Marian przyjmuje na swój pokład dzieci o wadze do 25 kilogramów. Skrętne kółko z tyłu umożliwia sprawne manewrowanie zabawką a dwa koła z przodu zapewniają stabilność konstrukcji.  Podczas nauki chodzenia to właśnie poczucie bezpieczeństwa pozwala dzieciom na ćwiczenie nóżek, przygotowując je do nowych umiejętności. Nasz chodzik posiada też wygodny uchwyt, który służy nie tylko dzieciom podczas zabawy ale i rodzicom w sytuacji, gdy trzeba jeździk przenieść.

Niecodzienny drewniany jeździk na codzienne przygody.

 Jeździk dla dzieci Marian to wspaniały kompan pierwszych wielkich wypraw - tych prawdziwych  z salonu do kuchni ale i tych  w wyobraźni. Ruchome śmigło, szeroki rozstaw skrzydeł i wierne odwzorowanie budowy autentycznego jednopłatowca z początku wieku pobudza dziecięcą fantazję i zachęca do mądrej zabawy i zadawania pytań. Dzieci są naturalnie ciekawe świata, warto w nich tę ciekawość pielęgnować. Może dzięki  tej zabawce z drewna będą w przyszłości wielkimi podróżnikami?

Nasze jeździki wysyłamy błyskawicznie

Samolot Marian może przylecieć do Was nawet w ciągu kilku godzin.
Sprawdź naszą ofertę ekspresowej dostawy.