Jeździk z drewna Łosiołek - szary Zobacz większe

Jeździk z drewna Łosiołek - szary

1406

Nowy produkt

Stabilny, czterokołowy jeździk to doskonała  zabawka dla chłopców i dziewczynek już od osiemnastego miesiąca życia. Doskonali umiejętność chodzenia, pobudza wyobraźnię i daje dużo radości

Więcej szczegółów

246,00 zł brutto

Opis

Wysokość 43 cm
Szerokość 28 cm
Długość 70 cm
Masa 2,5 kg
Wysokość siedzenia. 28 cm
Wiek 1,5 - 5 lat

Więcej informacji

Drewniany jeździk w kształcie sympatycznego zwierzątka

 Łosiołek to wyjątkowa zabawka: Dlaczego warto wybrać właśnie ten model?

  • wspiera rozwój motoryki dużej
  • ćwiczy równowagę i harmonijny rozwój obydwu stron ciała dziecka
  • pobudza wyobraźnię, inspiruje do różnorodnych zabaw
  • jest skonstruowany z materiałów trwałych i wytrzymałych
  • zaprojektowano go z myślą o bezpieczeństwie, jest stabilny i wytrzymały
  • jest to zabawka estetyczna, pełni funkcję ozdoby dziecięcego pokoju
  • jest wystarczająco lekki, by bawiące się dziecko mogło samodzielnie go podnieść lub przenieść
  • sprytny projekt pozwala z łatwością zabawkę rozkręcić i przechować w płaskim pudełku
  • zwierzęcy kształt pomaga w ćwiczeniu zachowań empatycznych i opiekuńczych

    Uniwersalny szary kolor sprawia, że zabawka przypadnie do gustu zarówno chłopcom jak i dziewczynkom, zauroczy też rodziców.

Oryginalna ozdoba dziecięcego pokoju

To, co wyróżnia nasz jeździk  spośród innych, podobnych zabawek  dostępnych w sklepach dla dzieci to  klasyczny, estetyczny projekt. Wszystkie elementy zostały  pomalowane bezpiecznymi dla dzieci farbami doskonałej jakości w stonowanych kolorach.   Jeździki są towarzyszami szczęśliwego dzieciństwa - zarówno dziewczynek jak i chłopców.  Warto by dzieci od pierwszych chwil były otoczone przedmiotami estetycznymi.

 Szary Łosiołek wyeksponowany na w dziecięcym pokoju stanie się oryginalną dekoracją. Jego stonowane kolory i uniwersalny, elegancki projekt czynią go zabawką ponadczasową. Wierzymy, że otaczanie dzieci estetycznymi przedmiotami od najmłodszych lat wyrabia ich gust, tworzy niepowtarzalne wspomnienia  i stają się tłem licznych fotografii!

Jeździk Łosiołek - przyjaciel na lata

Drewno drzew liściastych to nie tylko materiał piękny ale przede wszystkim bezpieczny, lekki i wytrzymały.  Nasz Łosiołek na kółkach to zabawka w pełni ekologiczna, wykonana przez rodzinną firmę z Mazowsza.

 Sprytny projekt pozwala z łatwością złożyć i rozłożyć zabawkę, mieści się ona do płaskiego pudełka przypominającego rozmiarem pudełko po pizzy. Do jego wykonania użyto materiałów  trwałych i bezpiecznych, elementy wykonane są z certyfikowanego drewna brzozowego (certyfikat FSC®).   Zabawka została dokładnie oszlifowana by być przyjemna w dotyku. Jest także odporna na wilgoć i zabrudzenia, po zabawie wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką. Łosiołek z pewnością zostanie w waszej rodzinie na lata i pomoże w nauce chodzenia niejednej kowbojki i niejednego rycerza.

Produkty powiązane