Jeździk z drewna Łosiołek - biały

1401

Nowy produkt

Jeździk Łosiołek to zabawka dla maluchów od  18 miesiąca życia - pomaga w nauce chodzenia, doskonali poczucie równowagi a przede wszystkim daje dużo frajdy!

Więcej szczegółów

295,00 zł brutto

Opis

Wysokość 43 cm
Szerokość 28 cm
Długość 70 cm
Masa 2,5 kg
Wysokość siedzenia. 28 cm
Wiek 1,5 - 5 lat

Więcej informacji

Łosiołek - wielozadaniowy jeździk dla najmłodszych

Łosiołek to zabawka zaprojektowana z myślą o najmłodszych dzieciach, którym śpieszy się do poznawania świata. Gdy opanują już umiejętność samodzielnego stania oraz stawiania pierwszych kroczków warto wprowadzić zabawkę-jeździk, która wesprze małych zdobywców w ich próbach podboju świata.

 Łosiołek to:

  • stabilny, bezpieczny jeździk z czterema punktami podparcia
  • lekka, zwrotna  konstrukcja, którą dziecko może komfortowo nawigować
  • piękny, prosty projekt o uniwersalnej kolorystyce i ponadczasowym uroku
  • towarzysz trudnej nauki chodzenia - zabawa na łosiołku potrafi zmotywować mniej ruchliwe dzieci
  • zabawka rozwijająca wyobraźnię i empatię
  • jeździk doskonalący koordynację, równowagę i wspierający rozwój motoryki dużej
  • sprytna  drewniana konstrukcja, którą po zabawie można rozkręcić i przechowywać w płaskim pudełku

Klasyczna dekoracja dziecięcego pokoju

Łosiołek został zaprojektowany nie tylko z myślą o bezpieczeństwie  ale także z dbałością o estetykę.  Połączenie bieli i drewna eksponuje spokojne, uniwersalne piękno naturalnego materiału jakim jest brzozowa sklejka.  Wierzymy, że otaczając dzieci pięknymi przedmiotami dobrej jakości kształtujemy ich poczucie estetyki i gust. Zabawki stają się tłem zabaw,  pierwszych wspomnień ale i ... zdjęć! Nasz drewniany jeździk rewelacyjnie sprawdzi się jako rekwizyt stylowej sesji zdjęciowej i codzienna dekoracja dziecięcego pokoiku czy też pokoju rodzinnego.

Niepowtarzalny, bezpieczny i trwały jeździk z drewna

 Jeździk przeznaczony dla dzieci w wieku od 1,5 do 5 lat. Jeździk jest bardzo wytrzymały (masa dopuszczalna do 40 kg). Łosiołek został stworzony w Polsce z wytrzymałej certyfikowanej (FSC) sklejki brzozowej. Uroczy jeździk, posiada skrętne koła z gumowym obiciem,  przeznaczony dla dzieciaczków stawiających swoje pierwsze kroczki, na pewno będzie dłuuugo ulubioną zabawką.Chwile spędzone z Łosiołkiem będą nie tylko radosne ale i bezpieczne. Zabawka spełnia wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa w tym oznaczenie CE, DIN EN 71-3 bezpieczeństwo zabawek i DIN 53160 część 1 i 2 odporność na ślinę i pot.

Łosiołek to zabawka trwała, z pewnością zostanie w Waszej rodzinie na wiele lat.