Magnetyczna układanka Kształty Magnetibook, Janod

J02720

Nowy produkt

Znacie Magnetibooki? Najwyższa pora! To autentyczny hit wśród zabawek edukacyjnych.  Magnetyczna plansza w formie książki oraz zestaw magnesików z różnokolorowymi kształtami to ulubiona zabawka dzieci już od trzeciego roku życia!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

85,00 zł brutto

Opis

Wysokość 4 cm
Szerokość 19 cm
Długość 26 cm
Masa 0,59 kg
Materiał magnes/ twardy karton
Wiek od 3 lat

Więcej informacji

Magneti'book - wyjątkowa zabawka dla małych odkrywców

Magnetibooki to  hit wśród zabawek edukacyjnych. Na czym polega ta zabawa? Na wewnętrznej ściance pudełka można układać magnetyczne elementy w różnokolorowych kształtach. W zestawie znajdziecie obrazki prezentujące konkretne konfiguracje załączonych elementów - możecie spróbować ułożyć je według wzoru. Dla maluchów będzie to okazja do główkowania! To także świetny trening koordynacji ruchowej, umiejętności logicznego myślenia i pamięci. Małe puzzle dają wiele satysfakcji układającym je dzieciom.
Nasza układanka to też okazja do treningu pomysłowości! Możecie przy pomocy poszczególnych elementów tworzyć nieskończone wariacje fantastycznych konstrukcji: postacie z bajek, budynki, maszyny... Dzieci kochają takie eksperymenty!

W skład zestawu wchodzą:

  • 43 kolorowe magnesy w przeróżnych kształtach (łezki, koła, kwadraty, księżyce itp)
  • 30 kart z przykładowymi pomysłami na konstrukcje, które można stworzyć przy użyciu załączonych elementów
  • pudełko w kształcie książeczki  o wymiarach  19 x 4 x 26 cm

Zabawka wykonana jest z trwałego materiału ( gruby karton)  i jest w pełni bezpieczna. Poświadczają to certyfikaty EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH

Magnetyczna układanka  - zabierz ją gdzie chcesz!

  Dzięki praktycznym rozmiarom sprawdzają się podczas zabawy w domu jak i w podróży.Taka książeczka to niezbędnik każdego małego odkrywcy, a także doskonała rozrywka podczas jazdy autem, oczekiwania w kolejce lub wtedy, gdy dziecko musi przeczekać chorobę w łóżku. Układanka da dużo frajdy i pozwoli wyobraźni rozwinąć skrzydła. Po zabawie łatwo schowacie wszystkie elementy do wnętrza książeczki. Waga całego zestawu nie przekracza 0,7 kg.

Produkty powiązane