Kaczka do pchania z drewna - żółta

12307

Nowy produkt

Terkocząca kaczuszka w ślicznym żółtym kolorze to nieoceniona pomoc przy nauce chodzenia!  Doskonała na prezent dla dziecka od osiemnastego miesiąca życia.

Więcej szczegółów

45,00 zł brutto

Opis

Wysokość 59 cm
Szerokość 16 cm
Długość 16 cm
Wiek od 1,5 roku

Więcej informacji

Drewniana kaczka - towarzyszka spacerków i zabaw

Pchacz składa się z ręcznie wykonanej kaczki z drewna, dwóch kółek  ze specjalnymi "kłapiącymi" aplikacjami. Przymocowany z tyłu patyk ułatwia pchanie zabawki

Dlaczego warto sprezentować dziecku właśnie taką zabawkę?

To tradycyjny model zabawki, sprawdzony przez wiele pokoleń-  zabawny kłapiący dźwięk wydawany przez kaczkę zachęca dzieci do nauki chodzenia. Zabawka w kształcie kaczuszki pomaga dziecku w nauce budowania relacji, empatii i pobudza wyobraźnię do różnorodnych zabaw. Odpowiednia dla dzieci powyżej 1,5 roku życia, pomaga doskonalić naukę chodzenia i zmysł równowagi. Obcowanie z rękodziełem przyczyni się do  rozwoju poczucia estetyki waszych dzieci, warto otaczać je pięknymi przedmiotami od najmłodszych lat. Nasi dostawcy to rodzinne firmy z całej Polski, wybierając ich produkty doceniacie Państwo  ich pracę i zaangażowanie. 

Drewniana kaczuszka - przyjaciółka na długie lata

Drewno to nie tylko materiał trwały i wytrzymały. Nasze zabawki wykończone są nietoksycznym lakierem oraz pomalowane bezpiecznymi dla dzieci farbami doskonałej jakości co pozwoli zachować im żywe kolory na długo. To co sprawia, że rodzice chętnie wybierają nasze zabawki do pchania to prosty, urokliwy projekt odpowiadający  dziecięcej estetyce i odwołujący się do tradycyjnych zabawek, jakie znali już nasi dziadkowie. Wesoły żółty kolor sprawia, że zabawka wygląda jak prawdziwe zwierzątko. Ponadczasowy projekt zabawki sprawia, że kaczka podoba się zarówno chłopcom jak i dziewczynkom. Zabawka z pewnością zostanie w Waszej rodzinie na długo i posłuży wielu dzieciom, przecież każdego czeka nauka chodzenia, dreptania, biegania, skradania się i hasania! Pchacz został pomalowany  ręcznie, dlatego każda sztuka  jest jedyna w swoim rodzaju! 

Co wyróżnia tę kaczuszkę i czyni ją w 100% ekologiczną?

Wykonana z najwyższej jakości drewna liściastego od certyfikowanych dostawców FSC®
została wykonana tradycyjnymi technikami do malowania użyto ekologicznych farb a wykończono ją bezpiecznym, nietoksycznym lakierem dokładnie oszlifowana, przyjemna w dotyku, by sprawić radość i zapewnić bezpieczeństwo zabawka wolna od wszelkich szkodliwych substancji.

 

Produkty powiązane