Piesek dalmatyńczyk do pchania z drewna

12311

Nowy produkt

 Wymarzony prezent dla dziecka, które rozpoczyna przygodę z dwunożnością. Ręcznie malowany dalmatyńczyk, to wspaniały towarzysz do hasania, skakania, dreptania i spacerowania - już od 18. miesiąca życia.

Więcej szczegółów

49,00 zł brutto

Opis

Wysokość 62 cm
Szerokość 15,5 cm
Długość 18 cm
Materiał certyfikowane drewno liściaste
Wiek od 1,5 roku

Więcej informacji

"Mój dziadek dał mi psa..." - najlepszy przyjaciel człowieka

Dzieci uwielbiają zwierzęta, interesują się nimi od pierwszych dni swojego życia. Bez względu na to, czy w domu jest też żywy, czworonożny domownik czy nie - zabawka w kształcie pieska sprawi dziecku wielką radość. Nasz pchacz- dalmatyńczyk pomoże dziecku w nauce budowania relacji, rozwoju empatii i pobudzi wyobraźnię do różnorodnych zabaw.

 Zabawka jest odpowiednia dla dzieci powyżej 1,5 roku życia - pomaga doskonalić naukę chodzenia i zmysł równowagi Pchacz składa się z drewnianego pieska na dwóch kółkach ze specjalnymi "kłapiącymi" aplikacjami. Przymocowany z tyłu patyk ułatwia pchanie zabawki.

Piesek do pchania dalmatyńczyk - ekologiczna zabawka świetnej jakości

Drewno to nie tylko materiał trwały i wytrzymały. Nasze zabawki  pomalowane są bezpiecznymi dla dzieci farbami doskonałej jakości co pozwoli zachować im żywe kolory na długo. Piesek dalmatyńczyk to solidna zabawka, która zostanie w waszej rodzinie na lata.

Co czyni naszego pieska do pchania zabawką w 100% bezpieczną?

  • jest wykonany z najwyższej jakości drewna liściastego od certyfikowanych dostawców FSC®
  • do jego malowania użyto ekologicznych farb a wykończono ją bezpiecznym, nietoksycznym lakierem
  • został dokładnie oszlifowany, przyjemny w dotyku, by sprawić radość i zapewnić bezpieczeństwo
  • zabawka jest wolna od wszelkich szkodliwych substancji

 Ponadczasowy projekt zabawki sprawia, że piesek podoba się zarówno chłopcom jak i dziewczynkom. Zabawkowy piesek wydający śmieszny, człapiący dźwięk stanie się ulubionym towarzyszem spacerów i zachęci do doskonalenia techniki chodzenia każde dziecko. Pchacz to zabawka wykonana tradycyjnymi technikami
Piesek został wykonany ręcznie. W ekoleko wierzymy, że  obcowanie z rękodziełem przyczyni się do  rozwoju poczucia estetyki waszych dzieci, warto otaczać je pięknymi przedmiotami od najmłodszych lat. Nasi dostawcy to rodzinne firmy z całej Polski, wybierając ich produkty doceniacie Państwo  ich pracę i zaangażowanie.

 Zabawka została wykonana z jasnego, drewna z ekologicznych upraw.  Zaprojektowano go w   realistyczny sposób, przypomina prawdziwego dalmatyńczyka. Prosty, urokliwy  projekt odpowiadający  dziecięcej estetyce i odwołujący się do  tradycji, sprawia, że piesek będzie nie tylko świetną zabawką ale spełni też funkcję dekoracyjną dziecięcego pokoiku. Piesek został pomalowany  ręcznie, dlatego każda sztuka  jest jedyna w swoim rodzaju!

Produkty powiązane