Wózek warsztat magnetyczny z narzędziami Brico, Janod

J06478

Nowy produkt

Doskonałe połączenie wózka do pchania z zabawkowym warsztatem. Dzięki zestawowi  25 akcesoriów Wasze dziecko rozwinie umiejętności motoryczne i przeżyje niezapomniane chwile naprawiając, wymyślając, tworząc i demontując!

Więcej szczegółów

369,00 zł brutto

Opis

Wysokość 44 cm
Szerokość 37 cm
Długość 35 cm
Masa 5,5 kg
Materiał drewno
Wiek 1,5 do 3 lat

Więcej informacji

Warsztat magnetyczny - zabawka, którą warto mieć!

Dzieci kochają naśladować dorosłych. Dzięki zabawie w sklep, w dom, w szpital uczą się zasad działania świata. Ale jak bawić się w warsztat bez odpowiednich, inspirujących narzędzi? Służymy pomocą!

Nasz zestaw to:

  • śrubki i nakrętki (po 4 sztuki),
  • gwoździe (4 sztuki)
  • różnej długości listwy z otworami do mocowania (6 sztuk)
  • 3 magnetyczne narzędzia, przyczepiane do ściany warsztatu: śrubokręt, klucz i młotek
  • 4 różnej wielkości koła zębate.
  • 1 boczne imadło
  • dolna półka do przechowywania
  • bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH

Całość rozmieszczona jest na estetycznym wózeczku - pchaczu, który pozwoli udoskonalić naukę stabilnego chodzenia. Jest też praktycznym miejscem przechowywania zabawek z zestawu. Wózek wyposażony jest w 4 kółka zabezpieczone gumkami, co sprawia, że nie porysuje podłogi i nie hałasuje.

Wózek opakowany jest w estetyczne pudełko - w sam raz na prezent.

Wózek - Warsztat : estetyczna perełka renomowanej firmy

Zabawki  francuskiej marki JANOD  wyróżnia wyjątkowa dbałość o estetykę. Zabawki  utrzymane są w klasycznej, stonowanej  kolorystyce. Wierzymy, że otaczanie dzieci pięknymi przedmiotami od najmłodszych lat wpływa nie tylko na gust dzieci ale także tworzy  piękne wspomnienia.

 Zacznijcie zabawę w majsterkowanie już dziś

Narzędzia wchodzące w skład zestawu odwzorowują wiernie swoje „dorosłe” odpowiedniki, a  wielkością dostosowane zostały do dziecięcych rączek. Zabawka spodoba się chłopcom i dziewczynkom, które lubią podpatrywać dorosłych i naśladować ich w zabawie. Ponadto nasz zestaw pozytywnie wpłynie na dziecięcą kreatywność i pomoże w rozwoju fizycznym. Warsztatem może bawić się jednocześnie więcej niż jedno dziecko, dla każdego starczy narzędzi i miejsca przy tej pięknej, drewnianej zabawce. To doskonały trening  umiejętności współpracy.