Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Blog navigation

Blog categories

Ostatnie posty

 • 4 kroki i jazda - fizjoterapeutka o nauce jazdy na rowerku biegowym
  4 kroki i jazda - fizjoterapeutka o nauce jazdy na rowerku biegowym
  6 Views Polubień

  Nigdy nie ukrywaliśmy, że temat rowerków biegowych jest bliski naszemu sercu. Ale zdajemy sobie sprawę, że o tej porze roku jest bliski każdemu rodzicowi. Zaczyna się wiosna, spacery coraz dłuższe i coraz bardziej przyjemne. Na rozmowę o rowerkach biegowych zaprosiliśmy fizjoterapeutkę Justynę Walczewską aby dowiedzieć się jak wprowadzić w świat malucha rowerek biegowy, aby przyniósł jak najwięcej korzyści dla rozwoju dziecka.

  Read More
 • Drewniane klocki 7 pomysłów na niecodzienną zabawę
  Drewniane klocki 7 pomysłów na niecodzienną zabawę
  321 Views Polubień

  Dzieci kochają klocki, klocki kochają dzieci. Miłość ta trwa od wieków i mimo wciąż zmieniających się trendów zabawkarskich - drewniany klocek pozostanie symbolem nieskrępowanej, wesołej zabawy.

  Read More
 • Nie jesteś pilotem, tylko stewardessą - Jak zachęcić dziecko do samodzielnej zabawy?
  Nie jesteś pilotem, tylko stewardessą - Jak zachęcić dziecko do samodzielnej zabawy?
  584 Views Polubień

  Zabawa to praca. To proces w którym dziecko utrwala swoją wiedzę o świecie, daje upust emocjom, relaksuje się i spełnia. Jak pomóc dziecku bawić się samodzielnie? Czy każde dziecko to potrafi? Jakie zabawki wspierają samodzielną zabawę?

  Read More
 • Dziecięce krzesełko przy wigilijnym stole- okiem dietetyka o świątecznym menu malucha
  Dziecięce krzesełko przy wigilijnym stole- okiem dietetyka o świątecznym menu malucha
  333 Views Polubień

  Czego maluch przy wigilijnym stole powinien spróbować a czym absolutnie nie wolno częstować dzieci? Kiedy możemy dać pieroga z grzybami? Na pytania odpowiada Anna Szymska, dietetyczka z doświadczeniem w karmieniu najmłodszych.

  Read More
 • Jak kupować prezenty świąteczne? 4 wskazówki dla Świętego Mikołaja
  Jak kupować prezenty świąteczne? 4 wskazówki dla Świętego Mikołaja
  634 Views Polubień

  Jak uchronić się przed nawałem prezentów? Jak podarować dziecku coś wyjątkowego? Czy da się wymyślić prezent dla “dziecka co ma wszystko”? Oto cztery złote rady dla Świętych Mikołajów, Gwiazdorów, Aniołków i innych kochanych darczyńców...

  Read More
 • Termofor wypełniony pestkami wiśni – jak działa? dlaczego warto go mieć już w ciąży?
  Termofor wypełniony pestkami wiśni – jak działa? dlaczego warto go mieć już w ciąży?
  230 Views Polubień

  Termoforki z pestek wiśni to sprawdzony sposób na różne dziecięce dolegliwości takie jak kolka i ząbkowanie. Niewiele mam wie, że termoforek może przynsić ulgę także im, zwłaszcza w czasie ciąży, porodu i połogu.

  Read More
 • Nigdy nie mów "nic się nie stało" - o uczuciach dzieci
  Nigdy nie mów "nic się nie stało" - o uczuciach dzieci
  160 Views Polubień

      Jesteśmy rodzicami i pragniemy, żeby nasze dzieci były szczęśliwe.Kiedy tylko na ich twarzach pojawia się grymas smutku, a nie daj bożełzy, robimy wszystko, by to przerwać. Mówimy na przykład: - Nic się niestało! I zaprzeczamy w ten sposób temu, co czuje nasze dziecko.

  Read More
 • Czasem nawet samolot potrzebuje lekarza - okiem psychologa o dziecięcej empatii
  Czasem nawet samolot potrzebuje lekarza - okiem psychologa o dziecięcej empatii
  428 Views Polubień

  Czym jest empatia? Czy to coś więcej niż współczucie? Czy rozwój empatii u najmłodszych zależy od rodziców czy może to wrodzona umiejętność? 

  Read More
 • Minimalistyczna wyprawka dla noworodka – 5 rzeczy, których NAPRAWDĘ potrzebujesz Ty i Twoje dziecko
  Minimalistyczna wyprawka dla noworodka – 5 rzeczy, których NAPRAWDĘ potrzebujesz Ty i Twoje dziecko
  2397 Views Polubień

  Wyobraź sobie, że termin twojego porodu już za kilka dni a ty nie masz w domu NIC. Nie ma wyprawki dla noworodka: łóżeczka, przewijaka, wózka...

  Read More
 • Jak wspierać rozwój mowy dziecka – logopeda o mądrych zabawkach!
  Jak wspierać rozwój mowy dziecka – logopeda o mądrych zabawkach!
  1591 Views Polubień

  Rozwój mowy dziecka to długi i skomplikowany proces. Potwierdzi to każdy, kto choć raz miał możliwość obserwowania jak rośnie i rozwija się mały człowiek. Do prawidłowego rozwoju, tak jak mleka matki, dziecko potrzebuje zabawek

  Read More
 • Poduszka do karmienia – jak wybrać idealną?
  Poduszka do karmienia – jak wybrać idealną?
  435 Views Polubień

  Karmiące mamy dbając o swój kręgosłup i wygodę kupują poduszki do karmienia coraz chętniej.   Jedne mamy wybierają poduszki w kształcie rogalika, inne preferują duże i długie poduchy w kształcie litery „c”, modne są poduszki-kurki, poduszki- fasolki. Występują w przeróżniej kolorystyce, kształcie, stopniu twardości. Nikogo nie dziwi ich popularność. Ale jak wybrać najlepszą? Na co zwrócić uwagę?  Z pozoru prosty zakup okazuje się poważną decyzją na miesiące a nawet lata! Mamy nadzieję, że z...

  Read More
 • Jak wychować szczęsliwe dzieci i ograniczyć produkcję śmieci ?
  Jak wychować szczęsliwe dzieci i ograniczyć produkcję śmieci ?
  196 Views Polubień

  Zero Waste to ekologiczne  podejście do życia, które opiera się na minimalizowaniu ilości produkowanych odpadów. W wersji idealnej (wręcz utopijnej) – żyjemy nie produkując żadnych śmieci. Pojawienie się dziecka to niestety też pojawienie się nowych śmieci:  wielkie góry pieluszek, nowe środki czystości w domu,  trudne do wykorzystania opakowania po lekach, jedzeniu, kosmetykach aż w końcu… zabawki.  Po rzetelnym zgłębieniu tematu,  zebraniu naszych doświadczeń, przepytaniu znajomych ekologów...

  Read More
 • Dlaczego dzieci marzą o własnym tipi ?
  Dlaczego dzieci marzą o własnym tipi ?
  203 Views Polubień

  Jako, że nasze tipi cieszy się coraz większa popularnością postanowiliśmy zapytać ekspertki i naszej serdecznej koleżanki Olgi Ślepowrońskiej o to, czemu dzieci i rodzice tak bardzo je lubią.

  Read More
 • Ta zabawka jest ekologiczna
  Ta zabawka jest ekologiczna
  105 Views Polubień

  Ta zabawka jest ekologiczna. Jak wyjaśnić dziecku, co to właściwie oznacza?Ekologiczne zabawki, ekologiczne kosmetyki, ekologiczne przedszkola, ekologiczne klasy w podstawówkach, a w nich ekologiczne prace plastyczne...

  Read More
 • Jak wybrać rowerek biegowy ?
  Jak wybrać rowerek biegowy ?
  322 Views Polubień

  Jeszcze kilka lat temu rowerki biegowe były rzadkim widokiem w polskich parkach i na chodnikach. Na całe szczęście ten wspaniały wynalazek zawitał także u nas, co krok mijamy szczęśliwego malucha gnającego na jednośladzie bez pedałów. Nic dziwnego, że taką frajdę chcemy dostarczyć także naszemu dziecku. Ale jak się do tego zabrać?  Jak wybrać rowerek biegowy? Na co zwrócić uwagę?

  Read More
Showing 1 to 15 of 15 (1 Pages)