Poduszka rogal do karmienia liski Minky

Nowy produkt

Ekskluzywna wersja naszej poduszki-fasolki do karmienia – uszyta z wykorzystaniem oryginalnej tkaniny Miky, ze zdejmowanym pokrowcem, niezbędna w domu każdego noworodka!

Więcej szczegółów

79,00 zł brutto

Opis

Wysokość 15 cm
Szerokość 47 cm
Długość 55 cm

Więcej informacji

Rogal do karmienia – niezastąpiona poduszka o wielu zastosowaniach

Nie bez przyczyny poduszki do karmienia wskazywane są przez świeżo upieczone mamy jako jedno z najważniejszych akcesoriów. Odciążają kręgosłup rodzica (bez względu na to, czy karmi butelką czy piersią), ułatwiają przystawienie dziecka do ssania i gwarantują komfortowe, bezpieczne podparcie dla pleców i główki niemowlęcia. Charakterystyczny kształt naszej poduszki pełni nie tylko funkcję dekoracyjną ale też praktyczną – doskonale sprawdza się przy karmieniu piersią w pozycji „spod pachy” zwanej także „futbolową”.
Gdy dziecko będzie spokojnie spać po karmieniu poduszka sprawdzi się także jako wygodne podparcie głowy drzemiącego niedaleko rodzica. Dzięki jej miękkiemu wypełnieniu z hipoalergicznego tworzywa nie nagrzewa się. Gdy dziecko zacznie samodzielnie siadać poduszka do karmienia zamieni się w wygodne siedzisko z oparciem dla rączek, by później stać się zwykłą poduszką w łóżku starszaka. Rodzice będą mogli pokazać pięciolatkowi dokładnie, jaki był malutki po przywiezieniu ze szpitala! Dzieci uwielbiają takie pamiątki.

Poduszka w „Szare liski” to najlepszy z możliwych wyborów

Oryginalny projekt, wytrzymałe i ekologiczne materiały, zdejmowany pokrowiec nadający się do prania oraz wykorzystanie ukochanej przez dzieci i rodziców tkaniny Minky (gramatura 350) sprawiają, że nasza poduszka to najlepszy z możliwych wyborów. Obszycie poduszki certyfikowaną, polską bawełną (Oekotex 100) w połączeniu z hipoalergicznym, oddychającym, nieszeleszczącym wypełnieniem sprawą, że rogal spędzi z wami wiele lat.

Zamów poduszkę do karmienia już dziś

Zapoznaj się z naszą ofertą wysyłki.