Poduszka rogal do karmienia liski

Nowy produkt

Poduszka-fasolka do karmienia w praktycznym szarym kolorze. Nieoceniona pomoc dla rodziców karmiących butelką lub piersią.

Więcej szczegółów

45,00 zł brutto

Opis

Wysokość 12 cm
Szerokość 47 cm
Długość 55 cm

Więcej informacji

Poduszka w kształcie fasolki to niezastąpione akcesorium w domu każdego noworodka

Lekarze i położne zgodnie rekomendują aby dzieci podczas karmienia nie leżały na rękach ale na poduszkach o charakterystycznym, fasolkowym kształcie. Nie tylko w trosce o kręgosłup mamy – ważny jest też spokój i komfort niemowlęcia. Dzięki ergonomicznemu projektowi poduszka sprawdzi się zwłaszcza podczas karmienia piersią w pozycji futbolowej  (czyli „spod pachy”). Neutralne, lubiane przez mamy kolory w gamie bieli i szarości  pozwolą utrzymać poduszkę w czystości a w razie wypadku – poduszka nadaje się do prania ręcznego oraz automatycznego (do 40oC).

Rogal do karmienia w szare liski sprawdzi się w domu, w podróży i w przyszłości

Poduszka dzięki swoim praktycznym rozmiarom może pełnić także poduszki turystycznej dla rodzica, by w razie potrzeby dalej pełnić swoją najważniejszą funkcję. Wypełniona hipoalergicznym tworzywem i obszyta oddychającą,  stuprocentową bawełną polskiej produkcji (certyfikat Oekotex 100) zapobiega przegrzaniu się dziecka. Gdy dziecko skończy okres karmienia poduszka nadal może spełniać ważne funkcje stając się podparciem plecków samodzielnie siedzącego niemowlaka lub starą się ulubioną poduszką w łóżku starszaka.

Szare liski możesz zamówić już dziś

Sprawdź naszą ofertę błyskawicznej wysyłki.