Termofor z pestek wiśni kolorowy miodek

Nowy produkt

Praktyczny i elegancki, skuteczny  i ekologiczny. Termoforek z wypełnieniem z pestek wiśni to bezpieczna alternatywa dla tradycyjnych termoforów napełnianych wodą.

Więcej szczegółów

18,00 zł brutto

Opis

Wysokość 3 cm
Szerokość 12,5 cm
Długość 15 cm

Więcej informacji

Termofor z pestek wiśni - pomaga w walce z kolką, chłodem i nudą

Trudno o lepszy prezent dla nowonarodzonego dziecka i jego mamy. Zastosowań bawełnianego woreczka jest wiele. Najważniejsze są właściwości termiczne pestek wiśni, które stanowią wypełnienie termoforka: przyjmują one daną temperaturę (poprzez podgrzanie w piekarniku, mikrofalówce lub na zwykłym kaloryferze) i powoli ją oddają. Umieszczone pod kocykiem lub kołderką zachowują temperaturę do kilku godzin. W przeciwieństwie do tradycyjnych termoforów wodnych nie wychładzają się, nie są tak ciężkie i nie niosą ze sobą ryzyka rozlania się, poparzenia lub przemoczenia dziecka.
Ergonomiczny kształt i rozmiar termoforka sprawia, ze można go używać już od pierwszego dnia życia dziecka. Sprawdza się jako pomoc w leczeniu kolki niemowlęcej, można wykorzystać go do masażu, jest też świetną zabawką sensoryczną dla kilkumiesięcznych niemowląt. Pestki wesoło grzechoczą a niewielki rozmiar woreczka pozwala na swobodną zabawę.

Kolorowy Miodek - termofor nie tylko dla dziecka!

Właściwości termofora doceniły też karmiące mamy - po umieszczeniu termoforka w lodówce można zamienić go w chłodzący okład na obrzęki w piersiach (częste przy karmieniu). Stosować można go w różnych dolegliwościach (bóle brzucha, głowy, zęba) a nawet sam kolorowy wzór poprawia nastrój! Termoforek uszyty został jest z polskiej bawełny ( cetryfikat Oekotex 100), wypełnienie pochodzi z wiśniowego sadu na Mazowszu. Stworzony z dbałością o wytrzymałość, posłuży w rodzinie przez dłuższy czas.

Nie warto zwlekać - termofor ruszy do Was już dziś

Zapoznajcie się z naszą ofertą wysyłek.