Poduszka rogal do karmienia - "Tajemniczy las"

Nowy produkt

Wyjątkowa poduszka w kształcie fasolki, przeznaczona do karmienia dzieci piersią lub butelką.  Pomaga prawidłowo przystawić dziecko i odciąża plecy karmiącego rodzica.

Więcej szczegółów

45,00 zł brutto

Opis

Wysokość 12 cm
Szerokość 47 cm
Długość 55 cm

Więcej informacji

Poduszka do karmienia w kształcie fasolki – niezbędna w domu, każdego dziecka!

Bez względu na to, czy będziecie noworodka karmić piersią czy butelką – wasze plecy i główka dziecka będą potrzebować oparcia. Przewaga poduszki-fasolki do karmienia nad zwiniętym kocem czy zwykłą poduszką polega na jej specjalnym, ergonomicznym kształcie. Poduszka oplatając lędźwie karmiącej mamy ułatwia przystawienie dziecka do piersi. Po skończonym karmieniu, dzięki średniemu stopniowi miękkości, poduszka sprawdzi się też jako podparcie głowy rodzica podczas drzemki. Dla starszego dziecka poduszka-fasolka przyda się jako podparcie podczas samodzielnego siedzenia a później pełnić może funkcję poduszki do spania.

 „Tajemniczy las” – jedyny taki rogal do karmienia

Wybierając naszą poduszkę stawiają państwo na jakość rękodzielniczej pracy i niepowtarzalny, oryginalny projekt.  Tkanina z ciekawym wzorem dzikich zwierząt na tle miętowego lasu połączona z jednobarwną bawełną z drugiej strony to dobre, praktyczne rozwiązanie. Z doświadczenia karmiących mam wiemy, że wzór poduszki musi być ciekawy… bo przez pierwsze tygodnie życia dziecka ogląda się go niemalże bez przerwy!
Charakterystyczny kształt naszej poduszki to nie tylko rozwiązanie estetyczne ale także przemyślany, sprawdzony przez świeżo upieczonych rodziców projekt. Fasolka sprawdza się zwłaszcza w przystawieniu „spod pachy” zwanym też „futbolowym”.
Poduszka wykonana jest z polskiej bawełny 100% z certyfikatem Oekotex 100, wypełniona jest miękkimi, hipoalergicznymi kuleczkami z silikonu . Poduszka nadaje się do prania (maksymalnie 40oC.