Motylek Antywstrząsowy - poduszka turystyczna indiańska wioska

Nowy produkt

Poduszka z kształcie motylka to nie tylko popularny gadżet i dekoracja ale przede wszystkim niezbędny element wyprawki każdego malucha.

Więcej szczegółów

32,00 zł brutto

Opis

Wysokość 7 cm
Szerokość 34 cm
Długość 28 cm
Wiek od 6 miesiąca

Więcej informacji

Antywstrząsowy motylek – ochroni główkę dziecka w podróży


Lubicie przygody? Lubicie podróże? Lubicie poznawać nowych kolegów? My też! Ale najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo. W podróż nigdy nie wybieramy się bez motylka antywstrząsowego – sprytnej poduszki, która chroni najmniejsze główki podczas jazdy autem, spaceru w wózku a nawet podczas drzemki w domu.

Poduszka w kształcie motylka to gwarancja głębokiego, niezakłóconego snu. Położne polecają ją już od pierwszych chwil życia maluchów – dzięki ustabilizowaniu główki dzieci czują się jak w swoim poprzednim łóżku, czyli w brzuchu mamy. Mięśnie szyi małych dzieci nie są w stanie wystarczająco zabezpieczyć główki – najważniejszej części ciała  - dlatego warto wesprzeć je naszym motylkiem. Motylek można umieścić w foteliku samochodowym, w wózku z gondolą a także w spacerówce. Jego rozmiar jest uniwersalny – starsze dzieciaki mogą podróżować z nią autokarem, pociągiem, samolotem.

Poduszka – Motylek wykonana w Polsce z materiałów najwyższej jakości

Motylek wykonany jest w całości na terenie Polski, do jego uszycia wykorzystaliśmy hipoalergiczne wypełnienie oraz dwa rodzaje tkanin. Minky, przyjemny polar, ulubieniec dzieci i ich rodziców. Ogrzeje w chłodniejsze, jesienne i zimowe dni, nie podrażnia buzi. Jego praktyczny kolor pozwoli poduszce na długo zachować czystość. Z przodu znajduje się polska bawełna, przepuszczająca powietrze, zapobiega  przegrzaniu  - dobra do drzemek w domu i do wnętrza samochodu, w którym jest ciepło. Wzór w sympatyczne leśne zwierzaki bawiące się w Indian to nasz faworyt – wierzymy, że w takiej poduszce mogą się przyśnić najpiękniejsze przygody!