Motylek Antywstrząsowy - poduszka turystyczna arbuzy

Nowy produkt

Urocza poduszka w kształcie motylka to nie tylko ozdoba wózka czy łóżeczka ale też polecane przez położne i lekarzy akcesorium chroniące główkę dziecka.

Więcej szczegółów

32,00 zł brutto

Opis

Wysokość 7 cm
Szerokość 34 cm
Długość 28 cm
Wiek od 6 miesięcy

Więcej informacji

Antywstrząsowa poduszka w arbuzy – niezbędnik malucha w podróży!

Mmmmm, arbuzy! Wspomnienie lata! Nasza antywstrząsowa poduszka w kształcie motylka pozwoli Wam cieszyć się ich sympatycznym widokiem przez cały rok! Uśmiechnięte arbuzy będą towarzyszyć wam podczas podróży samochodem, podczas spacerów w wózku a nawet w łóżeczku w domu.

Poduszka w kształcie motylka to nie tylko śliczna ozdoba ale przede wszystkim ważne akcesorium w domu każdego malucha. Dzięki ergonomicznemu kształtowi stabilizuje główkę dziecka i chroni ją przed wstrząsami na przykład podczas podróży autem. Sprawdza się także w wózku z gondolą i w spacerówce dla starszych dzieci. Dzięki temu, że głowa dziecka nie podskakuje możemy nie tylko zapewnić maluszkowi głęboki, spokojny, regenerujący sen ale i bezpieczeństwo. Mięśnie szyi małego dziecka nie są na tyle silne by utrzymać ciężar główki, podskakiwanie na wszystkie strony może spowodować niepokój, rozdrażnienie ale i urazy. Położne rekomendują także motylka jako pierwszą domową poduszkę.

Poduszka – Motylek wykonana w Polsce z materiałów najwyższej jakości.

Poduszka wykonana jest w Polsce z polskich materiałów. Z przodu jest to oddychająca bawełna z oryginalnym wzorem w arbuzy, z tyłu wykorzystaliśmy tkaninę Minky lubianą przez mamy i dzieciaki. Minky jest przyjemna, ciepła, doskonała na spacery jesienią i zimą, jej praktyczny kolor sprawi, że nie będzie się łatwo brudzić. Poduszkę można prać ręcznie lub  w pralce, do 40 stopni. Wypełnienie stanowi hipoalergiczny puch, miękki i przepuszczający powietrze.