Motylek Antywstrząsowy - poduszka turystyczna sówki

Nowy produkt

Poduszka w kształcie motylka doskonale amortyzuje główkę dziecka i zabezpiecza ją przed wstrząsami – na spacerze, podczas podróży autem a nawet w łóżeczku w domu!

Więcej szczegółów

32,00 zł brutto

Opis

Wysokość 7 cm
Szerokość 34 cm
Długość 28 cm
Wiek od 6 miesiąca

Więcej informacji

Antywstrząsowa poduszka to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa

Sowa to mądra głowa – mówi popularna rymowanka. My wiemy, że główka każdego dziecka jest mądra i z tej przyczyny należy się jej wyjątkowa ochrona.  Nasza antywstrząsowa poduszka w sówki to jeden z niezbędnych elementów wyprawki każdego noworodka, polecany przez lekarzy i położne. Mięśnie szyi małego dziecka nie są w stanie utrzymać ciężaru główki, podczas spaceru czy jazdy samochodem główka podskakuje – co może być miłą zabawą przez kilka pierwszych chwil, ale później może spowodować bóle mięśni i głowy, niepokój i zmęczenie. Żadnemu rodzicowi nie trzeba też wyjaśniać, dlaczego głowa dziecka powinna być dodatkowo zabezpieczona podczas jazdy samochodem. Ustabilizowanie głowy dziecka to gwarancja nie tylko bezpieczeństwa ale i głębokiego, regenerującego snu.

Poduszka – Motylek wykonana w Polsce z materiałów najwyższej jakości

Nasza poduszka wykonana jest z certyfikowanej polskiej bawełny w uroczy, neutralny kolorystycznie wzór sówek na drzewach. Tył stanowi oryginalna tkanina Minky, wypełniona jest puchem hipoalergicznym. Kolory są praktyczne, poduszka nie będzie się szybko brudzić  a w razie czego: można ją wyprać w pralce, w 30-40 stopniach lub ręcznie.

Motylek przyfrunie do was błyskawicznie

Dowiedz się więcej o naszych standardach wysyłki!