Termofor z pestek wiśni - leśny Zobacz większe

Termofor z pestek wiśni - leśny

Nowy produkt

Termofor wypełniony pestkami wiśni. Termoforek jest bezpieczny, łatwy w użyciu i wielofunkcyjny. Ukoi kolkę, ogrzeje w chłodniejsze dni, pomoże przy stłuczeniach.

Więcej szczegółów

13,50 zł brutto

Opis

Wysokość 3 cm
Szerokość 12,5
Długość 15 cm

Więcej informacji

 Ekologiczny termofor polskiej produkcji

W odróżnieniu od tradycyjnych termoforów nie wymaga napełniania gorącą wodą. Czyni to nasz termoforek nie tylko łatwym w użyciu ale przede wszystkim bezpiecznym. Pestki wiśni zaszyte w termoforku długo trzymają ciepło dzięki czemu termoforek doskonale nadaje się na długie spacery w wózku, w chłodniejsze dni. Termoforek jest także stosowany przy łagodzeniu kolki u niemowląt

 Inne zastosowania termoforka

Nasz termoforek to także - a może przede wszystkim - doskonała zabawka dla dzieci już od pierwszych dni życia. Odpowiedni rozmiar pozwala dzieciom na swobodną zabawę. Ta zabawka naprawdę rozwija zmysły: rączki mogą z łatwością przesuwać woreczek, przesypywać pestki, nasłuchiwać grzechotania. Starsze dzieci możemy zachęcić do wykonywania ćwiczeń, jakie sami pamiętamy z zajęć gimnastycznych : chodzenie  z woreczkiem na głowie, podnoszenie stopami, przerzucanie woreczka nogami za głowę. Nie zapominajmy o zbawiennym wpływie takich zabaw na postawę i prawidłowy rozwód ruchowy.

Zamów błyskawiczną dostawę swojego termoforka

Sprawdź nasze opcje wysyłki.