Termofor z pestkami  - biały Zobacz większe

Termofor z pestkami - biały

Nowy produkt

Ekologiczny, ręcznie szyty, termofor wypełniony wyczyszczonymi pestkami wiśni jest przede wszystkim nowoczesną i praktyczną alternatywą dla termoforów wypełnianych ciepłą wodą. Nasz termofor jest bezpieczny dla dzieci od pierwszego dnia życia. Umieszczony pod kołderką, lub pod kocykiem w wózku zachowa swoją temperaturę na długi czas.

Więcej szczegółów

13,50 zł brutto

Opis

Wysokość 3 cm
Szerokość 12,5 cm
Długość 15 cm

Więcej informacji


Biały  termofor  z wypełnieniem z pestek wiśni

 Jak to działa? Termoror należy umieścić w mikrofalówce lub piekarniku i podgrzać do pożądanej temperatury. Umieszczony pod kołderką, lub pod kocykiem w wózku zachowa swoją temperaturę na długi czas. Co więcej - po schłodzeniu termoforka w zamrażarce otrzymamy chłodny okład na gorączkującą główkę lub stłuczone kolanko. Tę właściwość chwalą sobie także karmiące piersią mamy, które doceniają kojące i masujące właściwości termoforka.

Termofor  z pestek wiśni- niezbędne akcesorium i zabawka sensoryczna w jednym

Oczy noworodka przez pierwsze tygodnie życia nie widzą większości barw, nie rozróżniają kolorów jasnych, pastelowych. Wyrazisty wzór termoforka to ukłon w stronę gustu najmłodszych użytkowników: dzięki ciemnym wielorybom kontrastującym z białym tłem mamy pewność, że dziecko dostrzeże swoją zabawkę i potraktuje ją z zainteresowaniem. Dzięki niewielkim rozmiarom maluchy mogą swobodnie bawić się grzechocząc pestkami i przesypując je w woreczku. To rozwijająca i potrzebna dla stymulacji zmysłów zabawa. Starszym dzieciom możemy zaproponować te aktywności, jakie sami pamiętamy z własnego dzieciństwa. Elementem gimnastyki zawsze były ćwiczenia z woreczkiem wypełnionym kaszą lub grochem. Już kilkulatkowi możemy zaproponować spacer z woreczkiem na głowie lub zwykłego " z ręki do ręki". Warto korzystać z wiedzy pokoleń i dbać o prawidłową postawę i rozwój sprawności dziecka.

Chcesz jak najszybciej podarować komuś taki termofor?

Nic prostszego - zapoznaj się z naszą ofertą ekspresowej wysyłki!Uwadze wszystkich rodziców polecamy piękny wiersz Ireny Landau,
 który zainspirował nas do wprowadzenia tego właśnie wzoru.

"Wieloryby"

Tam gdzie huczą oceany,

Płyną wielorybie mamy.

Płynie zgrabnie, płyną szybko mama z córką wielorybką.

Mówi do niej – Mój koteczku, ptaszku drogi, mój pieseczku,

Żabko mała, mrówko miła, żebyś mi się nie zmęczyła…

Morskie ryby w śmiech! – To przecież jest najlepszy żart na świecie!


Wielorybie, wielorybie, w falach przejrzyj się jak w szybie,

Zobacz tylko, zobacz szybko twoja córka jest olbrzymką!

Ale wielorybia mama, rybom tak odpowiedziała:

- Będę swoją córkę wielką nazywała żabką, pchełką,

będę moje dziecko słodkie nazywała ptaszkiem, kotkiem

tak, jak wszystkie w świecie mamy.

Do widzenia! Odpływamy!