Termofor z pestek wiśni - szary

Nowy produkt

Ekologiczny termofor polskiej produkcji to bezpieczna alternatywa dla tych tradycyjnych, wypełnianych wrzątkiem. Nagrzany w mikrofali lub piekarniku długo utrzyma ciepło i ukoi bolący brzuszek. Jest to też świetne rozwiązanie na spacery w chłodne wieczory - umieszczony pod kocykiem będzie utrzymywał ciepło tak długo, aż nie zostanie wyjęty.

Więcej szczegółów

13,50 zł brutto

Opis

Wysokość 3 cm
Szerokość 12,5 cm
Długość 15 cm

Więcej informacji

Termofor sensoryczny  z ekologicznym wypełnieniem

Termofor z wypełnieniem z pestek wiśni to najchętniej zamawiany przedmiot w naszym sklepie. Nic dziwnego - trudno o równie wielofunkcyjną, praktyczną i rozwijającą zabawkę dla noworodków. Jak go używać? Termoforek umieszczony w kuchence mikrofalowej, w piekarniku lub na kaloryferze przejmuje ciepło i umieszczony pod kołderką lub kocykiem  utrzymuje je na długi czas. To niezastąpiony towarzysz spacerów. Wypełniony jest pestkami wiśni, a nie gorącą wodą dlatego jest o wiele bezpieczniejszy w użytkowaniu. Jego waga i rozmiar dostosowane są do noworodków. Pomaga przy kolkach i problemach z brzuszkiem. Doceniają go także karmiące mamy, którym masaż ciepłym termoforkiem pomaga w laktacji. Co ciekawe - termoforek po schłodzeniu w zamrażarce zamieni się w kojący chłodny okład na gorączkującą główkę, bolący ząbek i wszelkie inne obrzęki.

Termofor z pestek wiśni- rozwijająca zabawka dla najmłodszych i praktyczne akcesorium w jednym


Nasz termoforek to także - a może przede wszystkim - doskonała zabawka dla dzieci już od pierwszych dni życia. Odpowiedni rozmiar pozwala dzieciom na swobodną zabawę. Ta zabawka naprawdę rozwija zmysły: rączki mogą z łatwością przesuwać woreczek, przesypywać pestki, nasłuchiwać grzechotania. Starsze dzieci możemy zachęcić do wykonywania ćwiczeń, jakie sami pamiętamy z zajęć gimnastycznych : chodzenie  z woreczkiem na głowie, podnoszenie stopami, przerzucanie woreczka nogami za głowę. Nie zapominajmy o zbawiennym wpływie takich zabaw na postawę i prawidłowy rozwód ruchowy.

Marynistyczny wzór to doskonały wybór zarówno dla dziewcząt jak i chłopców. Kolor szary polecamy ze względów estetycznych i praktycznych. termofor uszyty jest z polskiej bawełny, wypełnienie pochodzi z gospodarstwa na mazowszu.

Termoforek to niezastąpiony pomocnik każdego rodzica,
nic dziwnego, że cieszy się aż takim powodzeniem!


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szybkiej wysyłki!